bookmark_border

Vištiena su brokoliu ir morkomis sojos padaže

60 min. 4-6 5.00 €

Sekmadienio pietums suplanavau gaminti lipnią vištieną sojos padaže, tačiau jau pradėjusi gaminti pastebėjau, kad virtuvėje nebeturiu krakmolo. Noro bei laiko keliauti į parduotuvę nebuvo, tad teko suktis su tuo ką turėjau. Iš turimų produktų gavosi visai neblogi pietūs, kurie patiko visai šeimynai. Vištiena su brokoliu ir morkomis sojos padaže kaipmat dingo nuo pietų stalo.

Patiekalui, kurio užteks keturių asmenų šeimai, pagaminti reikės:

350 g. vištienos filė

2 vidutinio dydžio morkų

1 nedidelės galvutės česnako

Trečdalio nelabai didelio brokolio

2-3 valgomųjų šaukštų sojos padažo

1-2 valgomųjų šaukštų rudojo cukraus

1 valgomojo šaukšto pomidorų padažo

Pusę 1 citrinos sulčių

2 valgomųjų šaukšto sviesto

Žiupsnelio druskos, mėgiamų prieskonių

Saujos smulkintų česnako laiškų

Šiek tiek aliejaus

Ruošiame vištieną su brokoliu ir morkomis:

Keptuvėje įkaitiname aliejų. Dedame vieno kąsnio juostelėmis pjaustytą vištieną, įspaudžiame 3-4 česnako skilteles, pabarstome druska ir kepiname apie 8-10 minučių. Dedame į lėkštę. Keptuvėje išlydome sviestą, dedame 3-4 kapotas česnako skilteles, plonomis juostelėmis pjaustytas morkas, kepiname apie 3-5 minutes. Sudedame apkeptą vištieną, beriame rudąjį cukrų, įpilame sojos padažo, išmaišome ir kepiname apie 3-5 minutes. Įspaudžiame citrinos sulčių, dedame pomidorų padažo, pabarstome mėgiamais prieskoniais, išmaišome ir pakepiname keletą minučių. Sudedame pjaustytą brokolį ir uždengę keptuvę dangčiu kepiname apie 5-8 minutes. Sudedame smulkintus česnako laiškus, išmaišome, uždengę keptuvę dangčiu paliekame keletai minučių pastovėti ir patiekiame.

 

 

Taip paruoštą vištieną labai skanu valgyti patiektą su ryžiais su daržovėmis ir kiaušiniu, juos pasigaminti galite taip.

 

Taip pat skaitykite