Gaukite mūsų "Android" programėlę!

Gauti iš Google Play

© 2015 - 2024 MB "Lorjus"

„Google Play“ ir „Google Play“ logotipas yra „Google LLC“ prekių ženklai.

Taisyklės ir sąlygos

Atnaujinta: 2023-06-08

Sąlygų Priėmimas

Naudodamiesi šia svetaine (toliau – „Svetainė“), Jūs sutinkate būti pririšti šiomis pirkimo sąlygomis ir nuostatomis, taip pat bet kokiomis papildomomis sąlygomis ir nuostatomis, pateiktomis Svetainėje. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, neturėtumėte naudotis Svetaine.

Elektroninė Parduotuvė

Svetainė veikia kaip elektroninė parduotuvė, siūlanti įvairius produktus pardavimui. Pateikdami užsakymą šioje Svetainėje, sutinkate būti pririšti konkrečioms pardavimo sąlygoms, pateiktoms apmokėjimo proceso metu.

Intelektinė Nuosavybė

Visas turinys šioje Svetainėje, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, tekstą, vaizdus, logotipus, prekės ženklus ir produkto aprašymus, yra svetainės savininko intelektinė nuosavybė ir apsaugotas taikomais intelektinės nuosavybės teisės aktais. Jūs negalite naudoti, dauginti ar platinti jokio turinio iš Svetainės be išankstinio raštiško sutikimo iš svetainės savininko.

Produkto Informacija

Mes dedame visas pastangas, kad pateiktume tikslią ir naujausią produktų informaciją Svetainėje. Tačiau mes negarantuojame, kad produktų aprašymai, kainos ar kitas turinys Svetainėje yra be klaidų, visapusiškas arba aktualus. Mes pasiliekame teisę ištaisyti bet kokias klaidas ar netikslumus ir pakeisti ar atnaujinti informaciją bet kuriuo metu be išankstinio pranešimo.

Kainodara ir Mokėjimas

Visos Svetainėje pateiktos kainos nurodomos nurodyta valiuta ir neįtraukia taikomų mokesčių, pristatymo išlaidų ar kitų mokesčių, nebent nurodyta kitaip. Apmokėjimas turi būti atliktas pilnai pirkimo metu. Mes priimame įvairias mokėjimo formas, kaip nurodyta Svetainėje. Pateikdami mokėjimo informaciją, Jūs pareiškiate ir garantuojate, kad turite reikiamą leidimą naudoti pasirinktą mokėjimo metodą.

Pristatymas

Mes dedame visas pastangas, kad Jūsų užsakymas būtų pristatomas nurodytu laikotarpiu. Tačiau mes negarantuojame pristatymo datų ir neatsakome už jokius pristatymo vėlavimus ar pažeidimus. Pristatymo išlaidos ir pasirinkimai bus pateikti apmokėjimo proceso metu, o Jūs atsakote už teisingą pristatymo informacijos pateikimą. Bet kokie muitų mokesčiai ar importo mokesčiai, susiję su tarptautiniais siuntiniais, yra pirkėjo atsakomybė.

Prekių ir pinigų grąžinimas

Mes turime atskirą Prekių ir pinigų grąžinimo politiką, kurioje aprašomas mūsų procedūra, susijusi su prekių ir pinigų grąžinimo prašymu. Prašome kreiptis į šią politiką, norėdami gauti išsamesnę informaciją apie teisėtumą, procedūras ir galimus mokesčius.

Atsakomybės Apribojimas

Visais leidžiamais mastais, mes neatsakome už jokius tiesioginius, netiesioginius, atsitiktinius, padarinius ar ypatingus nuostolius, atsirandančius dėl ar susijusių su Jūsų Svetainės naudojimu, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, duomenų praradimą, pelno praradimą ar verslo galimybių praradimą.

Naudotojų Sukurtas Turinys

Įkeliant ar pateikiant bet kokį turinį, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, tekstą, vaizdus, vaizdo įrašus ar atsiliepimus, į Svetainę, Jūs suteikiate mums neekskluzinį, pasaulinį, nemokamą, amžiną ir neatšaukiamą teisę naudoti, dauginti, keisti, prisitaikyti, publikuoti, vertinti, platinantį ir rodyti tokį turinį bet kurioje žiniasklaidoje. Jūs patvirtinate ir garantuojate, kad turite visus būtinus teises, licencijas ir leidimus suteikti mums šias teises.

Atlyginimas Už Žalą

Jūs sutinkate atlyginti ir apsaugoti mus nuo bet kokių reikalavimų, žalos, atsakomybės, išlaidų ir išlaidų, atsirandančių dėl Jūsų Svetainės naudojimo ar bet kokio šių Pirkimo Sąlygų pažeidimo.

Taikomas Teisės ir Jurisdikcija

Šie Pirkimo Sąlygos bus reguliuojamos ir interpretuojamos pagal [Jūsų jurisdikcijos] teisės aktus. Bet kokios iš šių sąlygų kylančios ginčijos bus išspręstos išimtinai [Jūsų jurisdikcijos] teismuose.

Pakeitimai Pirkimo Sąlygomis

Mes pasiliekame teisę pakeisti šias Pirkimo Sąlygas bet kuriuo metu be išankstinio pranešimo. Bet kokios pakeitimai įsigalios nedelsiant po jų paskelbimo Svetainėje. Jūsų tolesnis Svetainės naudojimas po pakeitimų paskelbimo laikomas Jūsų sutikimu su pakeistomis sąlygomis.

Skaidrumo Principas

Jei šių Pirkimo Sąlygų nuostata laikoma negaliojančia arba negalima pritaikyti, likusios nuostatos išliks visu galimu stiprumu.