Gaukite mūsų "Android" programėlę!

Gauti iš Google Play

“Wok” vištiena su daržovėmis ir makaronais

Autorius:
Loreta
Paskelbtas:
Atnaujintas:
30 min.
🍽 4
5,00

Visai nesenai, apsipirkinėdama maisto prekių parduotuvėje ėmiau ir “užkibau ant akcijos”, prisipirkau įvairių kitų šalių virtuvės prieskonių ir makaronų. Šiandien ruošdama šeimai pietus pagaliau nusprendžiau juos panaudoti. Pietums ruošta vištiena su daržovėmis ir makaronais gavosi išties labai skani. Tiesa, kadangi šeimoje yra mažų vaikų prieskonių dėjau mažiau nei rekomenduojama, tik pusę pakelio, tad jei mėgstate aštriau gamindami galite suberti ir visą pakelį.

Patiekalui, kurio užteks keturių asmenų šeimai, pagaminti reikės:

400 g. vištienos blauzdelių mėsos be odos ir kaulų

Saujos smulkintų svogūnų laiškų

1 galvutės svogūno

5 skiltelių česnako

3 valgomųjų šaukštų sojos padažo

2 valgomųjų šaukštų “Santa Maria” Chicken thai wok prieskonių (Jei mėgstate intensyvesnį skonį galite suberti ir visą pakelį)

Druskos pagal skonį

1 nedidelės morkos

Stiklinės šaldytų žirnelių

Trečdalio nedidelio brokolio

“Egg noodles” makaronų

Aliejaus

Gaminame taip:

Pirmiausia pagal gamintojo rekomendacijas išverdame makaronus t.y. į verdantį šiek tiek pasūdytą vandenį dedame kiaušinių makaronus, verdame apie 4-5 minutes. Išvirusius nusunkiame ir perplauname šaltu vandeniu. Atidedame.

Ruošiame vištieną:

Keptuvėje įkaitiname aliejų, dedame pjaustytą vištienos šlaunelių mėsą be odos ir kaulo, tris kapotas česnako skilteles, pabarstome druska, prieskoniais ir kepiname apie 5 minutes. Sudedame griežinėliais pjaustytą svogūną ir dar kepiname apie 5 minutes. Įpilame sojos padažo, beriame smulkintus svogūnų laiškus ir dar kepiname apie 5-8 minutes. Atidedame.

Ruošiame daržoves:

Keptuvėje įkaitiname aliejų. Dedame dvi kapotas česnako skilteles, vis pamaišydami kepiname apie minutę. Dedame juostelėmis pjaustytą morką, smulkintą brokolį ir žaliuosius žirnelius, pakepiname kol brokolis suminkštės.

Į keptuvę su daržovėmis sudedame makaronus ir vištieną.

Gerai išmaišome ir pakepiname apie 3-5 minutes.

Patiekiame. Skanaus!

Parašykite komentarą

Daugiau