Gaukite mūsų "Android" programėlę!

Gauti iš Google Play

© 2015 - 2024 MB "Lorjus"

„Google Play“ ir „Google Play“ logotipas yra „Google LLC“ prekių ženklai.

Vištienos suktinukai su brokoliu ir sūriu

Autorius:
Paskelbtas:
Atnaujintas:
60 min.
🍽 2
6,00
Išsisaugokite:

Visada galvojau, kad paruošti mėsos suktinukus yra didelis darbas, tačiau kartą juos pagaminusi supratau, kad visai ne. Mėsos suktinukai pagaminami tikrai kur kas paprasčiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Šį kartą ant pietų stalo – grietinėlėje troškinti vištienos suktinukai su brokoliu ir sūriu.

Šešiems suktinukams kaip nuotraukoje paruošti reikės:

2 didesnių arba 3 mažesnių gabalėlių vištienos filė

2 valgomųjų šaukštų natūralaus skonio jogurto

2 skiltelių česnako

Mėgiamų prieskonių vištienai

Įdarui:

Trečdalio vieno nelabai didelio brokolio žiedynų

1-2 skiltelių česnako

Saujos tarkuoto kietojo sūrio

Apviliojimui:

1 kiaušinio

30 ml. pieno

Maltų džiūvesėlių

Kepimui:

Aliejaus

Troškinimui:

100 ml. švelniai sūdyto sultinio

150 ml. grietinėlės

Druskos pagal skonį

Pirmiausia pasiruošiame vištieną:

Dubenėlyje sumaišome natūralaus skonio jogurtą, mėgiamus prieskonius vištienai, tarkuotas česnako skilteles. Vištienos filė padaliname į tris dalis. Kiekvieną gabalėlį atsargiai išmušame mėsos muštuku ir ištepame pasiruoštu jogurtu, paliekiame kelioms minutėms pasimarinuoti.

Ruošiame įdarą:

Brokolį išskaidome žiedynais, dedame į puodą su sūdytu vandeniu, užviriname, paverdame 3-4 minutes. Perliejame šaltu vandeniu. Apvirtus brokolio žiedynus susmulkiname, beriame į dubenį, smulkia tarkele įtarkuojame česnako skilteles, beriame tarkuotą kietąjį sūrį ir išmaišome.

Reklama

Imame išmuštą vištienos filė gabalėlį dedame šiek tiek paruošto įdaro ir susukame. Pamirkome kiaušinio ir pieno plakinyje, apvoliojame maltuose džiūvesėliuose.

Keptuvėje įkaitiname šiek tiek aliejaus, dedame džiūvesėliuose apvoliotus suktinukus ir apkepame po 5-7 minutes iš abiejų pusių. Įpilame sutinio ir keptuvę uždengę dangčiu troškiname apie 15 minučių ant vidutinio kaitrumo ugnies. Supilame grietinėlę ir dar troškiname apie 15 minučių.

Reklama

Paruoštus vištienos suktinukus patiekiau su virtais makaronais ir agurko griežinėliais. Šeima tokius pietus įvertino labai puikiai.

Reklama

Parašykite komentarą

Daugiau