Varškiniai čeburekai su malta mėsa ir sūriu

100 min. 4-6 > 5.00 €

Vakar vyresnėlis sūnus užsiprašė … Čeburekų. Kai dar nebuvo karantino, po pamokų su klasės draugais kartais paskanaudavo čeburekų … Tai sakė labai jų pasiilgo ir norėtų, kad iškepčiau. Čeburekus gyvenime esu kepusi gal tik kokius porą kartų, kažkaip nelabai mėgstu gaminti patiekalus, kuriuos reikia gruzdinti aliejuje. Bet kadangi vaikas paprašė, tai nusprendžiau pabandyti. Pirmą kartą pabandžiau iškepti varškinių čeburekų – gavosi skanesni nei tikėjausi, kad bus, o ir buvo tikrai gana lengva ir paprasta juos gaminti. O Jūs ar mėgstate čeburekus, dažnai juos kepate?

Tešlai reikės:

200 g. varškės

300 g. miltų

1 kiaušinio

1 arbatinio šaukštelio kepimo miltelių

3-4 valgomųjų šaukštų kefyro

Druskos pagal skonį

Įdarui:

1 galvutės raudonojo svogūno

300 – 350 g. malto kiaulienos kumpio

1 galvutės svogūno

Šiek tiek smulkintų svogūnų laiškų

1 valgomojo šaukšto natūralaus skonio jogurto

Mėgiamų prieskonių pagal skonį

Papildomai reikės:

Fermentinio sūrio

Aliejaus kepimui

Pirmiausia pasiruošiame tešlą:

Į dubenį dedame varškę, įmušame kiaušinį, pabarstome druska, įpilame kefyro. Išmaišome iki vientisos masės. Po truputį beriame miltus maišytus su kepimo milteliais ir minkome tešlą. Tešla turi būti gana minkšta. Paruošę tešlą maždaug pusvalandžiui dedame į šaldytuvą pailsėti.

Ruošiame maltos mėsos įdarą:

Į dubenį dedame maltą mėsą, įdedame natūralaus skonio jogurto, beriame kapotą svogūną, smulkintus svogūnų laiškus, prieskonius ir išmaišome.

Labai plonai iškočiojame tešlą (3-4 mm. storio) pasirinkta formele ar lėkšte išspaudžiame apskritimus. Pabarstome tarkuotu fermentiniu sūriu, dedame maždaug valgomąjį šaukštą įdaro, užlenkiame ir šakutės pagalba užspaudžiame.

Verdame įkaitintame aliejuje po 4-5 minutes iš abiejų pusių. Iškeptus dedame ant rankšluostinio popieriaus riebalų pertekliui susigerti.

Varškiniai čeburekai su malta mėsa ir sūriu paruošti. Skanaus!

Taip pat skaitykite