Troškinta kalakutiena su cukinijomis ir paprikomis

60 min. 4 >4.00 €

Jei nežinote kur panaudoti darže pūpsančias cukinijas, šis receptas kaip tik Jums. Šiandien šeimai pietums gaminau troškinį su kalakutiena, cukinijomis ir paprikomis, kuris pavyko tikrai neblogai ir patiko visiems valgytojams.

Patiekalui, kurio užteks keturių asmenų šeimai, dviems suaugusiems ir dviems vaikams, pagaminti reikės:

400 g. kalakutienos filė

1 didelės morkos

1 mažos jaunos cukinijos

1 raudonosios paprikos

1 valgomojo šaukšto sviesto

2 skiltelių česnako

1 nedidelio svogūno

100 ml. grietinėlės

Druskos, maltų kvapiųjų pipirų, mėgiamų prieskonių pagal skonį

Gaminame taip:

Keptuvėje išlydome sviestą, dedame maždaug vieno kąsnio gabalėliais pjaustytą kalakutieną, smulkia tarkele įtarkuojame česnako skilteles, pabarstome druska, maltais kvapiaisiais pipirais ir vis pamaišydami kepiname apie 5-8 minutes. Dedame kapotą svogūną ir kepiname dar apie 3 minutes. Sudedame juostelėmis pjaustytą papriką bei burokine tarkele tarkuotą morką. Keptuvę uždengę dangčiu troškiname apie 5-8 minutes. Dedame juostelėmis pjaustytą cukiniją ir dar troškiname apie 5 minutes. Supilame grietinėlę, galima įberti dar ir mėgiamų prieskonių, išmaišome ir uždengę keptuvę dangčiu troškiname apie 10 minučių.

 

Mažiausias šeimos narys trimetis Augustinas kalakutienos ir daržovių troškinuką valgė patiektą silikoninėje Oogaa lėkštėje su raugintais agurkėliais ir virtais ryžiais.

Taip pat skaitykite