“Sodo turtų” skanumynai

Šiame įraše norime padėkoti Daivai iš “Sauja uogų”. Kovo pabaigoje mums atsiųsti “Sodo turtų” skanumynai jau išragauti, tad skubame pasidalinti savo įspūdžiais bei nuomone apie juos.

Gavę siuntinuką, pirmiausia, skubėjome ragauti vieną iš atsiųstų uogienių. Išsirinkome aviečių ir juodųjų serbentų, kuri mums išties labai patiko, nes savo skoniu priminė virtą namuose. Su šia uogiene pasigaminome ir naminių sausainių. Jų receptas ir gaminimo eiga čia. Uogienės dar liko, tad ja neretai rytais gardiname košę ar valgome su blynais. Na tikrai labai skani, patiko ir vaikams, ir mums su vyru.

Mūsų vaikučius labiausiai viliojo džiovinti aviečių trapučiai, nesumeluosiu parašydama, kad jų skonis buvo tikrai ne toks kokio tikėjomės. Jų paragavus laukėme malonaus saldumo, tačiau visi beveik vienu metu pasakėme, kad labai rūgštu, bet tas rūgštumas buvo malonus ir mums patiko. Vaikams jų skonis priminė rūgščius guminukus, tad jie buvo sėkmingai suvalgyti per vakarą.

Neslėpsiu, mūsų namuose vaikai dažnai užsinori kažko pakramtyti, namuose neretai patys gaminame įvairius daržovių ar vaisių traškučius, o kartais vaikai gauna ir tų nesveikų traškučių. Šie dailūs bei sveiki džiovinti obuolių traškučiai vaikams taip pat patiko. Jų skonis buvo švelniai saldus. Vyresnėliui sūnui neretai į mokyklą įdedu šviežių obuolių, o šį kartą jis pats įsidėjęs į priešpiečių dėžutę džiovintų, nusinešė į mokyklą ir pavaišino jais klasės draugus. Sakė, patiko visiems. Taip pat pasidomėjau, kad džiovinti obuoliai yra ne mažiau naudingi už šviežius, o kai kurių vitaminų tokių kaip geležies, kalio bei kalcio, turi net gi daugiau, ar žinojote tai?

Dar kartą dėkojame “Sauja uogų” už atsiųstą labai skanų siuntinuką, mums tikrai labai patiko, tad drąsiai rekomenduojame ir savo skaitytojams jų paragauti.

Taip pat skaitykite