Naminiai mėsainiai

45 min. 5 >4.50 €

Ne mažiau skanūs nei greito maisto restorane, lengvai paruošiami naminiai mėsainiai su kiaulienos – jautienos maltinuku.

Kiaulienos – jautienos maltinukams paruošti reikės:

400 g. maišytos maltos kiaulienos ir jautienos

Saujos smulkintų svogūnų laiškų

Saujos smulkintų krapų

1 kiaušinio

2 valgomųjų šaukštų džiuvesėlių

Žiupsnelio druskos

Žiupsnelio pipirų

Aliejaus apkepimui

Padažui:

4 valgomųjų šaukštų majonezo

2 valgomųjų šaukštų pomidorų padažo

1 šviežio agurko

Česnako skiltelės

Mėsainiams:

5 mėsainių bandelių

5 riekelių sūrio

5 didelių salotų lapelių

Ruošiame maltos kiaulienos ir jautienos maltinukus:

Į didelį dubenį sudedame maltą kiaulieną ir jautieną. Mušame kiaušinį, beriame smulkintus svogūnų laiškus, krapus, pabarstome druska, pipirais, suberiame džiuvesėlius ir gerai išminkome. Formuojame kiek didesnius nei mėsainių bandelės maltinukus, stengiamės suformuoti kuo plonesnius. Keptuvėje įkaitiname aliejų, dedame maltinukus, apkepame po 3-5 minutes iš abiejų pusių. Dedame į įkaitintą iki 200 laipsnių temperatūros orkaitę ir kepame ant grotelių 10-15 minučių. Išėmus iškepusius maltinukus ant kiekvieno jų uždedame po riekelę sūrio. (Kad gražiai išsilydytų).

Ruošiame padažą:

Nuskutame agurką, jį sutarkuojame, užpilame majonezu bei pomidorų padažu, įtarkuojame česnako skiltelę ir gerai išmaišome.

Ruošiame naminius mėsainius:

Naminiai mėsainiai bus skanesni, jei jų bandeles perpjausite pusiau, aptepsite paruoštu padažu ir pašildysite iki 180 laipsnių temperatūros įkaitintoje orkaitėje. Ant šiltų bandelių dedame 1-2 salotų lapelius, ant viršaus iškepusius kiaulienos jautienos maltinukus su sūriu, taip pat po vieną valgomąjį šaukštą padažo.

Naminiai mėsainiai

Naminiai mėsainiai paruošti, skanaus!

Daugiau