Keptos duonos ir kiaušinių sumuštinukai

25 min. 2-4 > 1.50 €

Panašius, keptos duonos ir kiaušinių sumuštinukus ne kartą teko valgyti vaikystėje gimtadienio šventės metu. Ir atvirai pasakius man jie tuomet labai patiko, buvo tokie baisiai skanūs, kad jų skonis įsiminė iki šiol. Dažnai juos prisimindavau ir vis norėdavau pabandyti pasigaminti, tačiau vis atidėliodavau, nes nelabai žinojau iš ko jie galėjo būti pagaminti, bet šiandien buvo ta diena, kai ėmiau ir pasigaminau kažką panašaus. Tad šiandienos pietums buvo keptos duonos ir kiaušinių sumuštiniai, kurie gavosi labai skanūs.

Maždaug 18-20 sumuštinukų kaip nuotraukoje paruošti reikės:

6 riekelių duonos

3 kietai virtų kiaušinių

Maždaug 50 g. fermentinio sūrio

Saujos smulkintų krapų ir svogūnų laiškų

1 valgomojo šaukšto majonezo

3 skiltelių česnako

Papildomai reikės aliejaus duonos kepimui

Gaminame taip:

Fermentinį sūrį ir kiaušinius sutarkuojame burokine tarkele ir dedame į lėkštę, beriame smulkintus krapus ir svogūnų laiškus, įdedame šaukštą majonezo. Išmaišome. Jei mėgstate sūriau, galite įberti ir šiek tiek druskos, tačiau reikėtų nepamiršti, kad sūrumo patiekalui suteiks sūris. Mums sūrumo užteko, tad druskos papildomai nedėjau.

Keptuvėje įkaitiname aliejų, dedame pjaustytą duoną, (kiekvieną reikelę padalinau į tris dalis) apkepame po kelias minutes. Iškepusias duonos riekeles ištriname česnaku.

Ant kiekvieno keptos duonos gabalėlio tolygiai paskirstydami dedame po kiek mažiau nei valgomąjį šaukštą kiaušinių ir sūrio masės.

Keptos duonos ir kiaušinių sumuštinukai paruošti. Skanaus!

Daugiau