bookmark_border

Kepti vištienos filė gabaliukai

45 min. 4-6 > 4.00 €

Kai nesinori ilgai stovėti virtuvėje – stengiuosi šeimai pagaminti ką nors iš vištienos. Šiandien gamindama vakarienę užtrukau apie 45 minutes, per tą laiką spėjau iškepti sultingus vištienos krūtinėlės gabalėlius ir paruošti gardžias kopūstų ir krabų lazdelių salotas. Valgytojai liko patenkinti tokia vakariene.

Patiekalui, kurio užteks 4-6 valgytojams, paruošti reikės:

8 vištienos filė gabalėlių

1 raudonojo svogūno

Pusę arbatinio šaukštelio kario

Pusę arbatinio šaukštelio maltos saldžiosios paprikėlės

2 šviežių lauro lapelių

Saujos smulkintų svogūnų laiškų

2-3 valgomųjų šaukštų pomidorų padažo

Druskos pagal skonį, maltų kvapiųjų pipirų

Šlakelio aliejaus kepimui

Kepame vištienos filė gabalėlius:

Keptuvėje įkaitiname nelabai didelį kiekį aliejaus. Dedame vištienos filė gabalėlius. Kuriuos po 2-3 minutes apkepame iš abiejų pusių. Pabarstome druska, maltais kvapiaisiais pipirais, malta salžiąja paprikėlė, kariu, ant viršaus dedame pusžiedžiais pjaustytą raudonąjį svogūną, uždengę keptuvę dangčiu vis apversdami kepame apie 10-15 minučių, jei reikia įpilame šiek tiek vandens. Tolygiai paskirstydami uždedame 2 šaukštus pomidorų padažo, an viršaus sudedame lauro lapelius, pabarstome šviežiais smulkintais svogūnų laiškais ir dar kepame apie 8-10 minučių.

 

Keptus vištienos filė gabalėlius patiekiau su gaiviomis ir traškiomis kopūstų ir krabų lazdelių salotomis, kurias gaminau taip.

Taip pat skaitykite