Ispaniška tortilija

45 min. 2-4 > 4.00 €

Šiandien ryte atsikėlusi anksčiausiai už visus, beveik iš karto nuskubėjau į virtuvę. Dar vakar iš vakaro susiplanavau šiandienos pusryčiams pabandyti iškepti ispanišką tortiliją. Gavosi tikrai neblogai, šeima įvertino puikiai!

Tokiai kaip nuotraukoje, nelabai didelei tortilijai paruošti reikės:

3-4 vidutinio dydžio bulvių

1 galvutės raudonojo svogūno

5 didelių kiaušinių

Šiek tiek ispaniškos vytintos dešros

Alyvuogių aliejaus

Druskos pagal skonį

Maltų kvapiųjų pipirų pagal skonį

Pirmiausia pasiruošiame bulves:

Bulves nuskutame, nuplauname, supjaustome nedideliais kubeliais. Į keptuvę įpilame šiek tiek aliejaus. (Orginaliame recepte rekomenduojame aliejaus pilti kuo daugiau ir kepti dideliame kiekyje aliejaus, bet aš nusprendžiau sumažinti aliejaus kiekį). Pabarstome druska, maltais kvapiaisiais pipirais ir vis pamaišydami kepiname apie 8-10 minučių. Sudedame kapotą raudonąjį svogūną ir kepiname iki kol svogūnas suminkštės. Beriame kubeliais pjaustytą ispanišką vytintą dešrą, jei mėgstate – smulkintų svogūnų laiškų, išmaišome, keletą minučių pakepiname ir atidedame.

Atskirame dubenėlyje išplakame kiaušinius, sumaišome su pravėsusiomis kepintomis bulvėmis. Keptuvėje įkaitiname šiek tiek alyvuogių aliejaus, supilame paruoštą masę. Kepame ant vidutinio kaitrumo ugnies apie 8 minutes. Atsargiai apverčiame ir dar kepame apie 8-10 minučių.

Ispaniška tortilija paruošta. Skanaus!

Kviečiu užsukti pažiūrėti, ką skanaus pagamino:

Bučiuoju, keksas

Inspiration by Andze

Plovas.lt

Samčio užrašai

Skanauk su Aušra

Skanios Bajalių šeimos istorijos

SkirmanteM

Valgė Spalvė

Virtuvės vėjai

Daugiau