Burokėlių mišrainė su obuoliais ir pievagrybiais

25 min. 4 > 3.00 €

Šie metai nepagailėjo obuolių, tad labai tikėtina, kad artimiausiu metu naujų receptų su obuoliais tinklaraštyje netrūks.

Mūsų šeima labai juos mėgstame, dažnai su obuoliais gaminu ne tik desertus, bet ir jais papildau įvairius mėsos patiekalus, troškinius, sriubas ar mišraines. Mišrainėms obuoliai suteikia netikėto gaivumo bei saldumo. Ši burokėlių mišrainė su obuoliais ir pievagrybiais labai gardi.

Dubeniui mišrainės pagaminti reikės:

2 virtų burokėlių

3 kietai virtų kiaušinių

2 didesnių morkų

6 pievagrybių

2 obuolių

1 skardinės konservuotų kukurūzų

1 valgomojo šaukšto majonezo

1 valgomojo šaukšto grietinės

Saujos smulkintų svogūnų laiškų

Šiek tiek aliejaus

Žiupsnelio druskos

Gaminame taip:

Keptuvėje įkaitiname šiek tiek aliejaus, beriame burokine tarkele tarkuotas morkas, pabarstome druska ir trumpai pakepiname. Beriame pjaustytus pievagrybius, išmaišome ir kepiname kol suminkštės. Atidedame.

Į dubenį beriame pjaustytus virtus burokėlius, kiaušinius, beriame konservuotus kukurūzus, kepintas morkas ir pievagrybius, obuolius.

Įdedame po valgomąjį šaukštą grietinės ir majonezo, beriame smulkintus svogūnų laiškus, jei reikia – pabarstome druska ir išmaišome.

Burokėlių mišrainė su obuoliais ir pievagrybiais paruošta, skanaus!

O šalia burokėlių mišrainės – mūsų šeimos pamėgti „Food-stories“ „Jūratės“ kotletai, traškia plutele, pagaminti iš vištienos filė.

Daugiau