bookmark_border

Vištienos kepsneliai su kukurūzų dribsniais

60 min. 4 > 4.00 €

Šiandien, šeimos nariai užsinorėjo fast food’o, man tą akimirką galvoje šmėstelėjo mintis, kad turėsiu išeiginę ir nereikės gaminti vakarienės, bet nenuskilo šį kartą … Šiaip aš tikrai mėgstu gaminti, bet būna dienų kai maisto gaminimą mielai iškeisčiau į laiką su knyga. Mes gyvename nedideliame miestelyje, kuriame nėra greito maisto restoranų, o artimiausias normalesnis už kokių 40 km. Į kurį važiuoti šį kartą labiausiai tingėjo vaikai. Tai nieko nelaukus, pasiraitojau rankoves, pasikviečiau į pagalbą vaikus ir pradėjom gaminti . Nenoriu labai girtis, bet orkaitėje kepti vištienos kepsneliai su kukurūzų dribsniais gavosi tikrai labai skanūs, vaikai jau nusiteikę kepti tokius pat ir rytoj

12 traškių vištienos kepsnelių iškepti reikės:

4 gabalėlių vištienos šlaunelių mėsos be odos ir kaulo

3 skiltelių česnako

1 valgomojo šaukšto prieskonių vištienai su geltonuoju kariu

2 valgomųjų šaukštų natūralaus skonio jogurto

1 nepilno valgomojo šaukšto aliejaus

Pamirkymui:

1 didelio kiaušinio

2-3 valgomųjų šaukštų pieno

Apvoliojimui:

Maždaug dviejų nepilnų puodelių kukurūzų dribsnių

Padažui:

1 didesnio arba 2 mažesnių marinuotų agurkėlių

2 skiltelių česnako

1 trumpavaisio agurkėlio

4 valgomųjų šaukštų graikiško jogurto

1-2 valgomųjų šaukštų majonezo

Saujos smulkintų krapų

Druskos pagal skonį

Pirmiausia pasiruošiame padažą:

Smulkia tarkele sutarkuojame šviežią ir marinuotus agurkėlius, česnako skilteles, kuriuos dedame į dubenį. Įdedame graikiško jogurto ir majonezo, pabarstome druska, įberiame smulkintų krapų ir gerai išmaišome. Dedame į šaldytuvą 30-60 minučių.

Ruošiame vištieną:

Į dubenį dedame porą šaukštų graikiško jogurto, įpilame aliejaus, smulkia tarkele įtarkuojame česnako skilteles, įberiame prieskonių vištienai su geltonuoju kariu ir gerai išmaišome. Vištienos šlaunelių mėsą be odos ir kaulo supjaustome norimo dydžio gabalėliais ir dedame į dubenį su prieskoniais, išmaišome ir paliekame keletai minučių pasimarinuoti.

Ruošiame vištienos kepsnelius su kukurūzų dribsniais:

Kiaušinį išplakame kartu su pienu, imame vištienos gabalėlį kurį pamirkome kiaušinio ir pieno plakinyje, apvoliojame kukurūzų dribsniuose ir dedame ant kepimo popieriumi išklotos skardos, šalia jų įdėjau ir šiaudeliais pjaustytų šviežių bulvyčių.

Orkaitę įkaitiname iki 180 laipsnių temperatūros:

Vištienos kepsnelius su kukurūzų dribsniais dedame į iki 180 laipsnių temperatūros įkaitintą orkaitę ir kepame apie 35-40 minučių.

Valgome su pasiruoštu padažu. Skanaus!


Taip pat skaitykite