Virtų bulvių cepelinai su vištiena

60 min. 4-6 > 5.00 €

Skanūs, lengvai paruošiami virtų bulvių cepelinai su vištiena, puikiai tiks sotiems šeimos pietums.

Virtų bulvių cepelinų masei paruošti reikės:

1 kg. bulvių (patariama rinktis daugiau krakmolo turinčias bulves)

5 valgomieji šaukštai bulvių krakmolo

3 valgomieji šaukštai miltų

1 kiaušinio

Įdarui:

400 g. virtos vištienos filė

1 svogūno

Žiupsnelio aliejaus

Druskos pagal skonį

Apvolioti:

2 valgomieji šaukštai miltų

2valgomieji šaukštai bulvių krakmolui

Ruošiame virtų bulvių masę:

Pirmiausia pasūdytame vandenyje bulves išverdame su lupena ir jas atvėsiname. Nulupame ir sumalame mėsmale arba sutarkuojame su tarka. (Galima sugrūsti ir grūstuve kaip bulvių košei). Į bulvių masę įmušame kiaušinį, beriame miltus bei krakmolą ir gerai išminkome.

Ruošiame vištienos įdarą:

Virtą vištienos filė sumalame mėsmale arba labai smulkiai supjaustome. Keptuvėje įkaitiname aliejų, dedame susmulkintą svogūną, jį pakepiname 3-5 minutes, sudedame maltą virtą vištienos filė, jei reikia pabarstome druska ar kitais mėgiamais prieskoniais pagal skonį. Pakepiname apie 5 minutes. Paliekame atvėsti.

Ruošiame virtų bulvių cepelinus:

Iš bulvių masės darome paplotėlius, į vidurį dedame paruoštą vištienos įdarą ir formuojame cepelinus. (Jei masė labai limpa prie rankų neišsigąskite, sudrėkinkite rankas šaltu vandeniu). Suformuotus cepelinus apvoliojame miltų ir krakmolo mišinyje.

Verdame cepelinus:

Puode užviriname pasūdytą vandenį, atsargiai dedame vieną po kito cepelinus. Iškilus ant paviršiaus verdame 8-10 minučių priklausomai nuo dydžio. Išvirusius atsargiai išgriebiame. Patiekiame su grietinės ir sviesto padažu, pabarstome žalumynais.

Cepelinai virtu bilviu su vistienaSkanaus!

Taip pat skaitykite