Spageti makaronų apkepėlės su malta mėsa, mocarelos sūriu ir pomidorais

60 min. 4 > 4.00 €

Pastebėjau, kad paskutiniu metu vaikams ypač patinka jei ką nors pagaminu iš makaronų. Suvalgo nesispyriodami. Tad šiandien pietums sugalvojau iškepti spageti makaronų ir maltos mėsos apkepėles su mocarelos sūriu ir pomidorais. Nesuklydau, vaikai išties apsidžiaugė ant pietų stalo išvydę po nedidelį spagečių ir maltos mėsos tortuką. Suvalgė tiesiog akimirksniu ir užsiprašė dar.

Trims mažesnėms ir vienai didesnei (kaip nuotraukoje) apkepėlėms paruošti reikės:

200 g. spageti makaronų

200 g. maltos kiaulienos ir jautienos

1 rutulėlio mocarelos sūrio

1 kiaušinio

1 pomidoro

Mėgiamų prieskonių maltai mėsai

Druskos pagal skonį

Papildomai reikės šiek tiek sviesto kepimo formoms patepti, fermentinio sūrio pabarstyti.

Gaminame taip:

Pirmiausia, puode užviriname vandenį ir sudedame makaronus. Juos verdame apie 3-4 minutes. Nusunkiame. Atidedame. Į dubenį dedame maltą mėsą, įmušame kiaušinį, pabarstome mėgiamais prieskoniais ir išmaišome. Sudedame plėšytą mocarelos sūrį, spageti makaronus, kubeliais pjaustytą pomidorą ir išmaišome. Paruoštą masę sudedame į sviestu išteptus kepimo indelius.

Orkaitę įkaitiname iki 180 laipsnių temperatūros:

Indelius dedame į įkaitintą orkaitę ir kepame apie 30 minučių. Ant viršaus užberiame šiek tiek tarkuoto fermentinio sūrio ir dar kepame apie 5 minutes.

Spageti makaronų apkepėlės su malta mėsa, mocarelos sūriu ir pomidorais paruoštos. Prieš patiekiant pabarsčiau džiovintų prieskoninių žolelių mišiniu. Skanaus!

[vivafbcomment]

Taip pat skaitykite