Spagečiai su maltos mėsos kukuliais

60 min. 4 > 5.00 €

Šiandien kartu su vaikais nemažai laiko praleidome lauke ir grįžome išties alkani, tad pietų norėjosi ne tik greitų, bet ir sočių. Vyresnėlis ne kartą buvo užsiminęs, kad norėtų spagečių su mėsos kukuliais, bet vis neturėdavau tai vieno ar kito produkto. Šiandien turėjau visus reikalingus produktus ir nusprendžiau pradžiuginti mažuosius valgytojus. Spagečiai su maltos mėsos kukuliais gavosi labai gardūs ir patiko visai šeimai.

Patiekalui, kurio užteks keturių asmenų šeimai, paruošti reikės:

250 g. “Spaghetti” makaronų

Padažui:

1 valgomojo šaukšto sviesto

1 nedidelės skardinės savo sultyse konservuotų pomidorų be odelės

1 raudonosios paprikos

1 galvutės raudonojo svogūno

3 skiltelių česnako

100 g. tarkuoto fermentinio sūrio

Druskos pagal skonį

Maltos mėsos kukuliams:

300 g. malto kiaulienos kumpio

1 kiaušinio

Saujos smulkintų svogūnų laiškų

Druskos bei mėgiamų prieskonių pagal skonį

Papildomai reikės šiek tiek aliejaus kukulaičių apkepimui

Pirmiausia paruošiame maltos mėsos kukulius:

Į dubenį dedame maltą kiaulienos kumpį, įmušame kiaušinį, beriame smulkintus svogūnų laiškus, mėgiamus prieskonius mėsai. Išmaišome. Iš pasiruoštos masės suformuojame vieno kąsnio kukulaičius. Juos dedame į įkaitintą keptuvę su šlakeliu aliejaus ir apkepame iš abiejų pusių po 5-8 minutes. Atidedame.

Ruošiame padažą:

Keptuvėje išlydome sviestą. Dedame kapotą raudonąjį svogūną ir kubeliais pjaustytą saldžiąją papriką. Pabarstome druska ir kepiname apie 8-10 minučių. Dedame kapotas česnako skilteles ir pakepiname keletą minučių. Dedame apkeptus maltos mėsos kukulaičius, supilame smulkintus konservuotus pomidorus su visomis sultimis, išmaišome ir ant vidutinio kaitrumo ugnies uždengę keptuvę dangčiu troškiname apie 10 minučių. Beriame tarkuotą fermentinį sūrį ir paliekame kelias minutes pastovėti.

Makaronus išverdame pagal gamintojo rekomendacijas. Išvirusius nusunkiame. Dedame į lėkštę ant viršaus uždėdami paruošto padažo su maltos mėsos kukuliais.

Spagečiai su maltos mėsos kukuliais paruošti. Prieš patiekdama pabarščiau džiovintais bazilikais. Skanaus!

[vivafbcomment]

Taip pat skaitykite