bookmark_border

Pyragas su bulvių koše, kumpiu ir voveraitėmis

60 min. 4-6 > 6.00 €

Nuo vakar liko išvirtos ir nesuvalgytos bulvių košės, tad sugalvojau šeimai orkaitėje iškepti pyragą su bulvių koše, kumpiu ir voveraitėmis. Pyragas gavosi labai skanus bei sotus. Jį patiekiau su salotomis.

32 cm. skersmens pyragui paruošti reikės:

Bulvių košės

1 valgomojo šaukšto sviesto

150-200 g. karštai rukyto kiaulienos kumpio ar filė

2 galvučių svogūno

Maždaug 100 g. šviežių voveraičių

Saujos smulkintų svogūnų laiškų

Saujos smulkintų krapų

Druskos pagal skonį

2 kiaušinių

50 ml. riebios grietinėlės

80 g. fermentinio sūrio

50 g. “Red Leicester” sūrio

Papildomai reikės šiek tiek sviesto formai patepti ir manų kruopų pabarstyti

Orkaitę įkatiname iki 180 laipsnių temperatūros:

Kepimo formą ištepame sviestu, pabarstome manų kruopomis, dedame bulvių košę ir tolygiai paskirstome. Kepimo indą su bulvių koše dedame į iki 180 laipsnių temperatūros įkaitintą orkaitę ir kepame apie 20-25 minutes.

Keptuvėje išlydome sviestą, dedame kapotus svogūnus, pabarstome druska ir pakepiname apie 3-5 minutes. Sudedame nuvalytas voveraites, jei voveraitės didelės perpjaukite pusiau, pjaustytą kumpį. Pakepiname apie 3-5 minutes. Beriame smulkintus krapus, svogūnų laiškus ir dar pakepiname keletą minučių.

Pakepintas daržoves su kumpiu dedame ant apkeptos bulvių košės ir tolygiai paskirstome. Kiaušinius išplakame su grietinėle, beriame tarkuotą fermentinį ir “Red Leicester” sūrius, išmaišome.

Kiaušinių plakinį su grietinėle ir sūriu užpilame ant pyrago viršaus.

Pyragą su bulvių koše, kumpiu ir voveraitėmis dedame į iki 180 laipsnių temperatūros įkaitintą orkaitę ir kepame apie 25 minutes.

Pyragas su bulvių koše, kumpiu ir voveraitėmis paruoštas. Skaniausias kaip valgomas dar šiltas, bet skanus ir jau pravėsęs.

Taip pat skaitykite