Przemysław Wechterowicz „Būti tigru“

Viena iš naujausių „Nieko Rimto“ leidyklos išleistų paveikslėlių knygų Przemysław Wechterowicz „Būti tigru“ supažindino mano mažuosius knygelių mylėtojus su išties įspūdingu tigrų gyvenimu džiunglėse.

Knygelė „Būti tigru“ rekomenduojama 3-6 metų vaikams, tad nieko nuostabaus, kad mūsų darželinukas, keturmetis Augustinas, gavęs ją labai apsidžiaugė ir ilgai nepaleido iš rankų.

Knygelė ryški bei spalvinga, gausiai iliustruota dailininkės Emilijos Dziubak. Be galo gražios iliustracijos sužavėjo ne tik mus su mažuoju, bet ir mūsų vyresnėlį brolį, kuris net ir neprašytas mielai paskaitydavo broliukui.

Skaitant šią knygelę su mažuoju, mums kuo puikiausiai pavykdavo išlaikyti dėmesį ir perskaityti visą knygelę vienu prisėdimu, tad laikas ją skaitant tikrai neprailgo. Knygelėje teksto palyginti nedaug, tačiau jis išties labai įdomus, tigro kasdienybė knygelėje perteikta labai žaismingai, tad ne kartą vaikus privertė nusišypsoti ir net garsiai nusijuokti, o užvertus knygelę abu mano vaikučiai pripažino, kad būti tigru – nuostabus dalykas!


Už knygelę norime padėkoti leidyklai „Nieko Rimto“, daugiau informacijos apie šią knygelę rasite čia.

Taip pat skaitykite