Gaukite mūsų "Android" programėlę!

Gauti iš Google Play

Perlinių kruopų košė su burokėliais

Autorius:

Loreta

80 min.
🍽 4
2,00

Perlinių kruopų košė arba “perlotas” su burokėliais ir morkomis, mums kaip įvairių kruopų košių su daržovėmis mėgėjams labai patiko. Vos išvydęs vyresnėlis kiek nedrąsiai ragavo neįprastos spalvos košę, bet paragavęs įvertino puikiai.

Keturioms porcijoms paruošti reikės:

200 g. perlinių kruopų (svoris nevirtų)

2 didelių morkų

1 gana nemažo burokėlio

1-2 galvučių svogūno

100 ml. sultinio

2 valgomųjų šaukštų sviesto

Druskos pagal skonį

Gaminame perlinių kruopų košę su burokėliais:

Per naktį mirkytas perlines kruopas išverdame kaip rekomenduojama gamintojo. Išvirusias suberiame į dubenį. Keptuvėje išlydome sviestą, dedame smulkiai kapotą svogūną, kurį kepiname apie 3-5 minutes. Beriame burokine tarka tarkuotą burokėlį, pamaišydami kepiname apie 3-5 minutes. Suberiame burokine tarka tarkuotas morkas, užpilame sultiniu ir uždengę dangčiu (tačiau vis atidengdami ir pamaišydami) troškiname ant vidutinio kaitrumo ugnies apie 10 minučių. Suberiame išvirusias perlines kruopas, kepiname apie 5-8 minutes. jei reikia pabarstome druska.

Aš patiekiau su raugintais agurkėliais. Skanaus!

Daugiau

Kiaušinių užtepėlė su tunu

15 min.
🍽 1
2,00

Labai gardi kiaušinių užtepėlė su tunu ir marinuotais agurkėliais pusryčių skrebučiui ir ne tik. Šia užtepėle taip pat galima įdaryti įvairius sluoksniuotos tešlos krepšelius, tepti ant ryžių trapučių ir panašiai.