bookmark_border

Nekeptas maskarponės sūrio tortas

30 min. 4-6 >4.00 €

Labai skanus, daug pastangų nereikalaujantis ir greitai pagaminamas nekeptas maskarponės sūrio tortas su braškėmis. Jį labai smagu gaminti kartu su vaikais.

Nekeptas maskarponės sūrio tortas su braškėmis pagaminamas labai lengvai. Jei neturite braškių, galima naudoti kitas uogas.

Torto papločiui reikės:

180 g. sausainių

50 g. sviesto

Torto kremui:

500 g. maskarponės sūrio

125 g. braškių skonio jogurto

1 valgomasis šaukštas želatinos

5 valgomieji šaukštai cukraus pudros

20 ml.  vandens

1 citrinos spaustos sultys (apie 30-40 ml.)

1 citrinos tarkuota žievelė ( maždaug 1 nepilnas valgomasis šaukštas)

Papuošimui:

Šviežių braškių

Ruošiame torto pagrindą:

Pasirinktus sausainius sutrupiname – lengviausia tai padaryti elektriniu trintuvu. Jei tokio neturite galite sausainius sudėti į maišelį ir sutrinti (padaužyti) mėsai skirtu muštuku. Trupinius sumaišome su kambario temperatūros sviestu. Gauta mase išklojame torto formą atlenkiamais kraštais.

Ruošiame maskarponės sūrio kremą:

Želatiną suberiame į puodelį, užplame vandeniu ir paliekame išbrinkti. Išbrinkusią pašildome karšto vandens vonelėje iki kol visai ištirps. Sumaišome su braškių skonio jogurtu, dedame cukraus pudros, tarkuotos citrinos žievelės, pilame citrinos sulčių, maskarponės sūrį ir viską gerai išplakame.

Ruošiame maskarponės sūrio tortą su braškėmis:

Kepimo formą atlenkiamais kraštais, kuri jau išklota trintų sausainių ir sviesto mase, iš vidaus apdedame per pusę iš ilgai perpjautomis braškėmis. Atsargiai supilame paruoštą maskarponės sūrio kremą. Paviršių išlyginame ir dedame į šaldytuvą kaletai valandų, geriausia nakčiai.

Braškinis tortas

Prieš patiekdami apdedame šviežiomis braškėmis. Skanaujame su įprasta ar šalta braškine ledų kava! Skanaus!

Taip pat skaitykite