Gaukite mūsų "Android" programėlę!

Gauti iš Google Play

Naminis triušienos sultinys

Autorius:
Loreta
Paskelbtas:
Atnaujintas:
120 min.
🍽 4
5,00

Šią savaitę pavyko “sumedžioti” neblogą triušį. Nešdamasi savo pirkinį namo jau svajojau, kaip priekinius ir užpakalinius kumpelius kepsiu orkaitėje, o iš likusio triušiuko virsiu gardų naminį sultinį. Sultinys gavosi labai gardus, tiesa, kiek tamsokas, nes virdama naudojau raudonuosius svogūnus, tad jei norite šviesesnės spalvos sultinio, gaminkite su geltonaisiais svogūnais.

Sultiniui išvirti reikės:

Triušienos

1-2 raudonųjų svogūnų

1 didelės arba 2 mažesnių morkų

6 skiltelių česnako

Petražolių

Keleto kvapiojo pipiro žirnelių

1500 ml. vandens

Gaminame naminį triušienos sultinį:

Į puodą dedame gerai nuplautą ir nusausintą triušieną. Užpilame vandeniu, ir verdame apie 10-15 minučių, vandenį nupilame. Į puodą dedame apvirtą triušieną, česnako skilteles, į keturias dalis padalintus svogūnus, morkas, petražoles, kvapiojo pipiro žirnelius. Užpilame maždaug 1500 ml. šalto vandens. Jei mėgstate galite įdėti keletą lauro lapelių. Puodą uždengę dangčiu verdame ant silpnos ugnies beveik dvi valandas. Jei virimo metu atsiranda putų – jas atsargiai nugriebiame.

Sultinys paruoštas, į kitą indą perpilame per sietelį. Jei norite šviesesnės spalvos sultinio, jį virdami naudokite geltonuosius svogūnus. Skanaus!

Parašykite komentarą

Daugiau