Kiaulienos nugarinės suktinukai su obuoliais

75 min. 4-6 > 7.00 €

Šaldytuve turėjau kiaulienos nugarinės. Paklausus šeimos narių, ko labiau norėtų vakarienei – keptų karbonadų ar troškintų suktinukų, sulaukiau atsakymo, kad norėtų suktinukų. Prisipažinsiu, slapta laukiau tokio atsakymo. Nes dar būdama darbe pagalvojau, kad būtų neblogai pabandyti paruošti suktinukų su obuoliais, kurių šiais metais sode netrūksta. Bandymas buvo tikrai labai sėkmingas, kiaulienos nugarinės suktinukai su obuoliais gavosi labai gardūs.

10 suktinukų pagaminti reikės:

10 kiaulienos nugarinės pjausnių

2 valgomųjų šaukštų natūralaus skonio jogurto

1 valgomojo šaukšto pomidorų padažo

3 skiltelių česnako

Pusę 1 arbatinio šaukštelio ciberžolės

1 arbatinio šaukštelio prieskonių mišinio “Persiladas”

Druskos pagal skonį

Įdarui:

1 didelio obuolio

Papildomai reikės:

1 kiaušinio (plakiniui)

50 ml. pieno (plakiniui)

Maždaug 6-8 valgomųjų šaukštų maltų džiūvesėlių apvoliojimui

Šiek tiek aliejaus kepimui

150 ml. sultinio troškinimui

100 ml. riebios grietinėlės troškinimui

Saujos smulkintų krapų

Ruošiame kiaulienos nugarinės sukintukus:

Nugarinės pjausnius išmušame mėsos muštuku. Dubenėlyje sumaišome natūralaus skonio jogurtą, pomidorų padažą, smulkia tarkele įtarkuojame česnako skilteles, beriame druską, ciberžolės miltelius, prieskonių mišinį “Persiladas” ir išmaišome. Gautu mišiniu ištepame išmuštus kiaulienos pjausnius. Obuolį nulupame ir supjaustome. Imame išmuštą nugarinės pjausnį ant kurio dedame pjaustytus obuolius ir susukame. (Vienam suktinukui dėjau po 3 obuolio gabaliukus). Pamirkome kiaušinio ir pieno plakinyje, apvoliojame maltuose džiūvesėliuose.

Keptuvėje įkaitiname aliejų, dedame paruoštus kiaulienos nugarinės suktinukus su obuoliais. Juos apkepame po 5-6 minutes iš abiejų pusių. Įpilame sultinio ir keptuvę uždengę dangčiu paliekame troškintis ant vidutinio kaitrumo ugnies maždaug 30 minučių. Įpilame grietinėlės, beriame smulkintus krapus ir keptuvę uždengę dangčiu dar troškiname apie 15-20 minučių.

Kiaulienos nugarinės suktinukai su obuoliais paruošti. Juos patiekiau su burokėlių mišraine, kurią gaminau taip.

Taip pat skaitykite