Kalėdinių ir Naujametinių dovanų idėjos. Rankų darbo muiliukai.

Į Kalėdinių ir Naujametinių dovanėlių paiešką stengiuosi leistis nelaukdama žiemos, tad jau paskutinį rudenio mėnesį pradedu dairytis dovanėlių artimiesiems. Pastebėjau, kad paskutiniu metu, vis dažniau pirmenybę teikiu rankų darbo dovanoms.

Kadangi ateinantys 2020-ieji metai paskelbti Baltosios metalinės žiurkės metais dovanėlių ieškojau su ateinančių metų simboliu. Atsitiktinai facebook’e užmatyti Muilo dizainas muiliukai man pasirodė tokie mieli, kad nusprendžiau jų užsisakyti.

Man labai patiko malonus bendravimas bei tai, kad užsakymas vyko greitai ir paprastai. Kainos nurodytos puslapyje, tad nereikėjo jų papildomai klausinėti. Užsakytus muiliukus gavau tokius, kokių ir tikėjausi, dailiai supakuotus. Man jie labai jaukūs ir mieli. Jų kvapas, beje, taip pat labai malonus, švelnus, ne per daug intensyvus. Taip pat, noriu padėkoti už dovanėlę, kurią gavau kartu su užsakymu. Ačiū! 😉

Kviečiu užsukti pasižvalgyti į „Muilo dizainas“ facebook’o puslapį ir išrinkti dovanėlę brangiam žmogui arba sau. Linkiu gražaus ir jaukaus šv. Kalėdų laukimo visiems.

Daugiau