Gaukite mūsų "Android" programėlę!

Gauti iš Google Play

© 2015 - 2024 MB "Lorjus"

„Google Play“ ir „Google Play“ logotipas yra „Google LLC“ prekių ženklai.

Cukinijos įdarytos malta mėsa

Autorius:
Paskelbtas:
Atnaujintas:
45 min.
🍽 4
3,00
Išsisaugokite:

Aš ir mano vaikai, labai pamėgome patiekalus iš cukinijų. Mums labai patiko orkaitėje keptos cukinijos įdarytos malta mėsa, valgėme jas patiektas tiesiog labai paprastai – su daržovėmis, vaikai dar įsidėjo po vieną kitą šaukštą grietinės.

Septyniems tokiems cukinijų ir maltos mėsos bokšteliams pagaminti reikės:

2 jaunų nedidelių cukinijų

300 g. maltos mėsos

1 kiaušinio

1 morkos

1-2 skiltelių česnako

Saujos smulkintų krapų

Saujos smulkintų svogūnų laiškų

Mėgiamų prieskonių pagal skonį

Ruošiame cukinijų ir maltos mėsos bokštelius:

Kiekvieną cukiniją supjaustome į 3-4 dalis (pjauname maždaug kas 6-7 cm). Nedideliu šaukšteliu labai atsargiai išskobiame vidų (tačiau nekiaurai, padarome panašiai kaip šulinėlį su dugnu). Maltą mėsą dedame į dubenį, įmušame kiaušinį, beriame smulkintus krapus, svogūnų laiškus, pabarstome prieskoniais, įtarkuojame morką, ir įtarkuojame maždaug dvi saujas cukinijos. (Aš dėjau ne visą likusį minkštimą nuo cukinijos, dalį pasilikau blynams). Gerai išmaišome.

Orkaitę įkaitiname iki 180 laipsnių temperatūros:

I kiekvieną išskobtą cukinijos “šulinėlį” dedame po 2-3 valgomuosius šaukštus maltos mėsos įdaro. Bokštelius dedame ant kepimo skardos. (Jei kepimo skardelė linkusi pritraukti kepinius-naudokite kepimo popierių).

Kepame įkaitintoje orkaitėje apie 30 minučių.Patiekiame su šviežiomis daržovėmis, grietine ar natūralaus skonio jogurtu.

Skanaus!

Parašykite komentarą

Daugiau