bookmark_border

Bambuko indų apžvalga

Pavasario pabaigoje dovanų gavome labai dailiai supakuotą bambuko ir ryžių lukštų pluošto rinkinį “Džiunglių gyvenimas”.

 

Jį mums padovanojo el. parduotuvė PaPapūga.lt Atvirai pasakius abu su trimečiu susižavėjome jais jau iš pirmo žvilgsnio, bet ranka nekilo tiesiog imti ir iš karto rašyti apie juos apžvalgos gerai jų neišbandžius. Tai gi po beveik trijų mėnesių naudojimo dalinamės savo įspūdžiais bei pastebėjimais.

 

 

Labiausiai mus džiugino tai, kad indai atitinka tarptautinius maisto saugumo reikalavimus, yra pagaminti iš natūralaus bambuko ir ryžių lukštų pluošto, draugiški aplinkai, sudėtyje neturi cheminių ar toksinių medžiagų, BPA ir flatatų, o ir papuošti naudojant natūralius augalinius dažus, tad jų naudojimas nėra kenksmingas valgytojo sveikatai. Rinkinuką sudaro keturių skyrelių lėkštė-padėkliukas, dubenėlis su rankenėlėmis, puodelis, šakutė ir šaukštelis. Visi indeliai bei įrankiai yra labai mieli, švelnūs ir patogūs paimti ir mamai, ir mažoms vaikučio rankelėms.

 

 

Šio indų rinkinuko mes kažkaip labai ypatingai nesaugojome – naudojome pagal paskirtį bent kartą dienoje, o kartais ir dažniau. Juose būdavo patiekamas tiek karštas, tiek šaltas maistas, taip pat jie dažniau buvo plaunami indaplovėje nei rankomis, tad noriu pasidžiaugti, kad indai liko tokie pat gražūs, nepakito nei jų forma, nei spalva. Nepaisant to, kad valgytojas jau gana didelis, bet pas mus tikrai būdavo tokių atvejų, kai indeliai tiesiog nukrisdavo ne tik ant minkšto kilimo, bet ir ant kietų grindų, tačiau liko sveiki ir neįskilo, nesudužo, tad įrodė esantys tikrai gana tvirti. Žinoma, tai nereiškia, kad juos galima specialiai mėtyti į sieną ir tikėtis, kad jie liks sveiki.

 

 

Dėkojame versliai mamai Jurgitai už puikų, tikrai kokybišką ir mums labai patikusį vaikišką bambuko ir ryžių lukštų pluošto indų rinkinį. Jei ieškote pirmųjų indų savo mažyliui nuoširdžiai rekomenduojame apsilankyti el. parduotuvėje PaPapūga.lt

Taip pat skaitykite