Živilė Mikailienė „Lietuvos mūšiai ir kariai“

Živilės Mikailienės knyga „Lietuvos mūšiai ir kariai“ patiksianti mažiesiems skaitytojams besidomintiems Lietuvos istorija, norintiems sužinoti apie ją daugiau.

Šią knygą, abu su į antrą klasę keliaujančiu sūnumi, skaitėme su didžiausiu malonumu ir perskaitėme vos per kelis prisėdimus. Knyga mums labai patiko dėl savo įdomaus, lengvai skaitomo turinio, gražių iliustracijų.

 

Živilės Mikailienės knyga „Lietuvos mūšiai ir kariai“ išleista leidyklos „Tikra knyga“ mano smalsų vaiką supažindino su svarbiausiais Lietuvos mūšiais: Apuolės mūšiu (854 m.), Saulės mūšiu (1236 m.), Žalgirio mūšiu (1410 m.), Oršos mūšiu (1514 m.), Salaspilio mūšiu (1605 m.), Chotino mūšiu (1673 m.), Sukilimu (1794 m.), Širvintų kautynėmis (1920 m.) bei Kalniškės mūšiu (1945 m.).

 

 

Gediminui patiko skaityti apie mūšius, sužinoti kada ir kur jie vyko, kas su kuo kovėsi, bei žinoma, kas laimėjo. Taip pat, pastebėjau, kad berniukas su dideliu susidomėjimu skaitė ir liudininkų pasakojimus.

 

 

Knygoje taip pat sužinojo daugiau apie Lietuvos kariuomenę, kas ją sudaro bei kodėl ji mums reikalinga.

 

Aš asmeniškai – mokykloje istorijos pamokų labai nemėgau, jei man būnant vaikui, į rankas būtų kas padavęs šią knygą – manau į istorijos pamokas būčiau žiūrėjusi visai kitaip nei tada. Nuoširdžiai rekomenduojame perskaityti visiems smalsiems Lietuvos istorija besidomintiems vaikams!

Taip pat skaitykite