Vištienos ir daržovių troškinys molinėse puodynėlėse (čenakinėse)

15min. + 1 val. kepimui 3-5 5.00 €

Šiam patiekalui reikalingas specifinis kepimo indas – molinė puodynėlė (čenakinė). Tad, jeigu ir Jūs turite, kažkada susigundę mugėje nusipirkti molinę puodynėlę (o dar geriau- tris ir daugiau), bet iki šiol nieko joje negaminote – šis receptas kaip tik Jums!

Trims molinėms puodynėlėms reikės:

600 g. vištienos filė

6 vidutinio dydžio bulvių

3 didelių morkų

150 g. miežinių kruopų

3 nedidelių raudonųjų svogūnų

6 skiltelių česnako

1 nedidelės raudonosios paprikos

Druskos

Vandens

Pirmiausia nuskuskite ir švariai nuplaukite bulves, morkas, nulupkite svogūną, česnako skilteles.

Morkas reikėtų supjaustyti griežinėliais, bulves bei vištienos filė – kubeliais, svogūną ir papriką – smulkiais kubeliais.

Visus produktus reikėtų padalinti į tris dalis arba į tiek, kiek turite puodynėlių. Į kiekvieną puodynėlę reikėtų įdėti po dvi skilteles česnako, ant viršaus dėti pjaustytą vištienos filė, griežinėliais pjaustytas morkas, smulkintą svogūną, berti po 50 g. miežinių kruopų, smulkintą papriką bei kubeliais pjaustytas bulves.  Ant viršaus užpilti vandens. Jei norite tirštesnio troškinio vandens pilti mažiau. Pagal skonį berti druskos. Uždenkite puodynėles.

Įkaitinkite orkaitę iki 180 laipsnių ir kepkite apie 60 minučių.

Atsargiai su virtuvinėmis pirštinėmis ar puodkėlėmis išimkite, palaukite kol atauš ir mėgaukitės! Vištienos ir daržovių troškinys molinėse puodynėlėse gali tapti tiesiog užkrečiančiu, įpatingai šaltuoju metų sezonu. Taip pat pasidalinkite ir savo receptais.

 

 

Taip pat skaitykite