Varškės kukuliai su bananais

30 min. 2-4 > 4.00 €

Mūsų bemėsio pirmadienio vasariški pietūs – varškės kukuliai su bananais. Ne kartą panašius varškės kukulius esu virusi su avietėmis, braškėmis ir džiovintomis slyvomis, bet su bananais gaminau pirmą kartą ir nenusivyliau. Patiekalas, kaip ir tikėjausi, gavosi labai skanus ir patiko visai šeimai.

15 nelabai didelių kukulių paruošti reikės:

360 g. varškės

1 kiaušinio

1 valgomojo šaukšto vanilinio cukraus

2 valgomųjų šaukštų bulvių krakmolo

4-5 valgomųjų šaukštų manų kruopų

Žiupsnelio druskos

2 nelabai didelių bananų, kuriuos prieš ruošiant patiekalą reikėtų palaikyti 15-20 minučių šaldymo kameroje.

Ruošiame tešlą varškės kukuliams:

Į dubenį dedame varškę, įmušame kiaušinį, beriame manų kruopas, bulvių krakmolą,  paprastą ir vanilinį cukrų, pabarstome druska ir išminkome tešlą.

Ruošiame varškės kukulius:

Imame gabalėlį tešlos, padarome paplotėlį, ant viršaus dedame truputį pašaldyto banano griežinėlį, užspaudžiame suformuodami kukuliuką. Iš tokio kiekio mums išėjo 15 kukulių. Prieš verdant kukulius rekomenduoju apvolioti miltuose ar bulvių krakmole.

Verdame varškės kukulius su bananais:

Puode užviriname pasūdytą vandenį, į verdantį vandenį dedame varškės kukulius, jiems iškilus į paviršių verdame apie 10 minučių ant vidutinio kaitrumo ugnies. Patiekiame su grietinės ir sviesto padažu.

Mėgstantiems saldžiau į padažą rekomenduoju įberti šiek tiek paprasto ir vanilinio cukraus, šalia patiekti šviežių uogų. Skanaus!

Taip pat skaitykite