Varškėčiai su bananais ir obuoliais

30 min. 4 > 3.00 €

Prisipažinsiu, gruodžio mėnesį planavau savo tinklaraščio skaitytojus džiuginti Kalėdomis kvepiančiais įrašais. Buvau suplanavusi visko ypač daug ir įdomaus. Kai kuriuos patiekalus netgi gaminau ir fotografavau dar lapkričio mėnesį, bet jie taip ir nenukeliavo į tinklaraštį… Ne, tikrai ne dėlto, kad nepavyko – atrodė nedailiai ar gavosi neskanūs. Ne, tikrai ne. Paprasčiausiai, kad ir kaip norėjau, kad ir kaip stengiausi, bet rasti laiko ilgesniam prisėdimui prie kompiuterio vis nepavykdavo.

Praėjusių metų gruodis buvo visiškai kitoks nei norėjau, planavau ir tikėjausi. Netikėtai atsirado tiek daug įvairiausių neatidėliotinų ir neplanuotų darbų bei reikalų, kad vos spėjau suktis. Dabar jau pailsėjusi skubu grįžti. Pirmąjį naujų metų savaitgalį pusryčiams kepiau varškėčius su bananais ir obuoliais. Vaikams jie taip patiko, kad teko kepti ir antrą kartą – nes norėjo pakartot.

Aštuoniems varškėtukams pagaminti reikės:

180 g. varškės

1 nedidelio banano

2 nedidelių obuolių

1 kiaušinio

3 valgomųjų šaukštų manų kruopų

2 valgomųjų šaukštų miltų

1 arbatinio šaukštelio vanilinio cukraus

Žiupsnelio druskos

Papildomai reikės šiek tiek aliejaus kepimui

Gaminame varškėtukus:

Į dubenį dedame varškę, beriame manų kruopas, vanilinį cukrų, druską, burokine tarkele įtarkuojame bananą, nuluptus obuolius ir išmaišome. Paliekame kelioms minutėms pastovėti, kad išbrinktų manų kruopos.

Beriame miltus ir išmaišome. Vandeniu sudrėkintomis iš pasiruoštos masės rankomis formuojame varškėtukus, kuriuos dedame į keptuvę su įkaitintu aliejumi. Kepame po 5-6 minutes iš abiejų pusių.

Iškepusius patiekiame su grietine ir/ar mėgiama uogiene. Skanaus!

Taip pat skaitykite