bookmark_border

“Smurfai 2”

Mūsų abu berniukai tikri smurfų mylėtojai. Šis nuotaikingas filmukas apie mėlynus mažyčius nykštukus labai patinka vaikams, gal net labiau nei pirmoji dalis.

Kadangi įprastos televizijos nelabai žiūrime, apart žinių bei kelių tv laidų, gerai ar blogai, bet namuose kartą per dieną vaikams įjungiame jų mėgstamą animacinį filmuką. Paskutiniu metu abu mūsų berniukai jau kelis kartus iš eilės prašo įjungti “Smurfų” pirmą ar antrą dalis. Mūsų berniukai labai pamilo smurfus, o sužinoję, kad šio mėnesio pabaigoje kino teatruose rodys “Smurfai. Pamirštas kaimelis” labai nekantrauja ir laukia kovo 31 dienos!

Mažasis labai juokiasi žiūrėdamas į piktąjį burtininką Gargamelį bei jo katiną, taip pat jam labai patinka “Bjauriai”.

Filmo aprašymas: “Po daugybės nuotykių Niujorke, sėkmingai pamokę piktąjį burtininką Gargamelį ir parodę kitokį gyvenimą vienai didmiesčio šeimai, smurfai sugrįžo į savąjį kaimelį. Tačiau Gargamelis ir toliau nerimsta bei rezga pačius įvairiausius keršto planus, siekdamas sugauti mėlynuosius nykštukus ir išgauti iš jų stebuklingąją smurfų esenciją. Burtininkas sukuria du beveik kaip smurfai atrodančius nykštukus ir pavadina juos „bjaurukais”. Tačiau suteikti tikrą smurfo išvaizdą jiems gali tik Smurfytės žinomi kerai. Gargamelis nedvejodamas pagrobia Smurfytę ir išsiveža ją į Paryžių, tikėdamasis įkalbėti ją išduoti savo draugus. Tėtė smurfas ir dar keli mėlynieji, pasikvietę į pagalbą savo niujorkiečius draugus, patraukia iš paskos, tikėdamiesi išlaisvinti Smurfetę ir taip apsaugoti tiek ją, tiek pačius save.” Informacija iš acmefilm.lt

Šis animacinis filmas tikrai patiks jei patiko pirmoji filmo “Smurfai” dalis!

Taip pat skaitykite