bookmark_border

“Slaptas augintinių gyvenimas”

Ar dažnai žiūrite filmukus kartu su vaikais?

Mes mėgstame prisikepę skanių blynų ar šiaip kokių gardžių kepinių, su puodeliu šiltos arbatos įsitaisyti patogiai ant sofos, jei vėsoka susisukti į pleduką ir kartu su vaikais žiūrėti filmukus. Šis animacinis filmas “Slaptas augintinių gyvenimas” (orginalus pavadinimas The Secret Life of Pets) vienas mėgiamiausių ir dažniausiai žiūrimų mano berniukų, gal kiek labiau patinka dvimečiui Augustinui, kuris yra didelis kačiukų ir šuniukų mylėtojas.

Filmukas labai linksmas ir nuotaikingas, jame yra atskleidžiama, ką išdykę augintiniai veikia namuose, kai nėra šeimininkų.

Filmo aprašymas: “Maksas yra paprastas Niujorko šunelis, be proto mylintis savo šeimininkę Keitę. Kuomet Keitė išeina į darbą, Maksas leidžia dienas su savo bičiuliais – gyvūnėliais iš kaimyninių butų. Vieną dieną Makso gyvenimas apvirsta aukštyn kojom: Keitė į namus parveda įbrolį – didžiulį mišrūną, vardu Djukas. Po kelių dienų lauke smagiai siaučiantys Maksas ir Djukas patenka į bėdą. Juos sugauna ir nežinoma kryptimi išveža šungaudžiai. Makso bičiuliai nusprendžia leistis į draugo paieškas.

Kelionės didžiuliame mieste metu gyvūnėliai patiria daugybę nuotykių, susiranda naujų draugų ir stoja į kovą su klastingu priešu – šeimininkų kažkada paliktu triušeliu Snaigium , tiesiog degančiu neapykanta visiems šeimininkus tebeturintiems, laimingiems ir mylimiems naminiams augintiniams. ” Informacija iš forumcinemas puslapio.

Ar matėte šį filmuką, pasidalinkite savo įspūdžiais apie jį.

Taip pat skaitykite