Sam Taplin „My first Christmas keyboard book“

Šaltą gruodžio sekmadienio popietę, kai už lango krito purios snaigės mūsų namuose skambėjo gerai pažįstamos kalėdinės melodijos.

Šią nuostabią Kalėdomis kvepiančią knygelę vaikams atnešė Advento nykštukas (ją man išsirinkti ir nupirkti vaikams padėjo mama Indrė, užsukite į jos puslapį Usborne Lietuva knygos facebook’e ir pažiūrėkite, kiek nuostabių knygelių galima įsigyti, atvirai pasakius – norėčiau nusipirkti visas).

Pirmiausia mums labai patiko, kad pati knygelė kietu, storu viršeliu, klaviatūra taip pat pasirodė tvirta, tad tikimės, kad knygelės užteks ilgam ir ji mus džiugins ne vienus metus. Atvertus knygelę, pirmuose puslapiuose vaikų laukė paaiškinimai bei pamokymai, kaip reikėtų teisingai groti. Tiesa, viskas surašyta anglų kalba, tačiau mums tai ne bėda, vyresnėlis jau mokosi anglų kalbos, tad daugmaž viską suprato pats, na ir žinoma galėjo paaiškinti broliui.Knyga įtraukė abu mano berniukus, devynmetį ir keturmetį. Atvirai pasakius pirmomis dienomis net buvo sunku broliukams knygele pasidalinti, nes juk groti norėjo abu ir vienu metu. Tad kol įsijautęs mažylis grodavo, mes su vyresnėliu aptarinėdavome iliustracijos, kurios beje tokios mielos, kad mus sužavėjo iš pirmo žvilgsnio.

Knygele likome labai patenkinti, tad nuoširdžiai rekomenduojame, o visiems mūsų skaitytojams linkime gražių artėjančių šv. Kalėdų!

Taip pat skaitykite