Patricia Geis “Bučkis prieš miegą”

Leidyklos “Apkabink mėnulį” išleistą Patricios Geis inovatyvią knygelę “Bučkis prieš miegą” ir joje gyvenančius keturis, ypač mielus, gyvūnėlius – zuikutį, paršelį, kačiuką ir meškiuką, mes su vaikais pamilome iš pirmo žvilgsnio. Jau nebesuskaičiuosime kelintą vakarą iš eilės patogiai įsitaisę Augustino lovelėje kartu prieš miegą vartome ir skaitome būtent šią knygelę.

Pirmiausia kiekvienam knygelėje gyvenančiam gyvūnėliui nuprausiame veiduką, paėmę dantų šepetuką išvalome dantukus ir su muilu nuplauname rankytes.

Prieš miegą paglostome zuikutį, duodame atsigerti jam vandens iš stiklinės, kurią paskuj pastatome ant spintelės šalia lovos, paguldome zuikutį į lovelę ir palinkime saldžių sapnų!

 

Į lovytę paguldę rožinį paršelį – pasekame jam pasaką apie tris paršelius ir palinkime saldžių sapnų!

Kačiukui sušukavę ūsus paguldome į lovelę ir palinkime saldžių sapnų!

Meškiukui, kaip ir daugeliui vaikų, patinka miegoti kartu su mylimu žaisliuku. Tad paguldę meškiuką į lovelę į glėbį jam įdedame ir jo pliušinuką meškiuką, bei palinkime saldžių sapnų!

Ši Patricios Geis knygelė “Bučkis prieš miegą” išleista leidyklos “Apkabink mėnulį” mano mažajam berniukui išsidūkus padeda nurimti ir pasinerti į saldžių sapnų karalystę …

Rekomenduojam! Daugiau informacijos apie knygelę rasite čia.

Taip pat skaitykite