bookmark_border

“Pakalikai”

Animacinis filmas “Pakalikai” (angl. Minions) 2015, nors tiesą sakant vaikai tų juokingų geltonų padarėlių pakalikais nevadina, o vadina – pimpačkiukais, kaip ir ankstesnės šio filmo dalys – labai patiko ir vis dar patinka mūsų vaikams!

Jei esate ištikimi mūsų tinklarasčio skaitytojai tikriausiai pastebėjote, kad mūsų vaikams ypač patinka pimpačkiukai, tad tikriausiai ir numanote, kad tiek pirmą, tiek antrą ir trečią dalis vaikai dažnai nori pažiūrėti. Šis animacinis filmas yra labai linksmas.

Filmo aprašymas: seniai seniai Žemėje gyveno geltoni vienaląsčiai organizmai, pakalikai, dar žinomi kaip pimpačkiukai, tarnavę įvairiausiems niekingiems valdovams nuo gigantiškojo aštriadančio T- Rex iki mažiau gigantiško Napoleono. Tačiau vieną dieną, netikėtai jiems patiems, pakalikai suprato likę be šeimininko. Geltonųjų kolonijai atėjo gilios depresijos laikai…

Tuomet vienas jų, ryžtingasis Kevinas, sugalvoja planą ir, drauge su maištaujančiu paaugliu Stiuartu bei viso pasaulio mielumo įsikūnijimu mažuoju Bobu, leidžiasi į platųjį pasaulį laimės (ir naujo, labai blogo, šeimininko giminei) ieškoti!

Trijulės nuotykių horizonte – ne tik jaudinančios pažintys (tarkim su potencialia klano šeimininke, pirmąja pasaulio moterimi super-niekše Scarlet Overkill), bet ir kelionė nuo Antarktidos ligi 1960-ųjų rokenrolo ritmu alsuojančio Niujorko! Deja, jai lemta baigtis ūkanotam Londone, kur mažieji bičiuliai atsiduria akistatoje su pačiu didžiausiu gyvenime iššūkiu – išgelbėti Pakalikų rasę nuo…sunaikinimo. Informacija iš forumcinemas.lt

Animacinis filmas “Pakalikai” mums patiko, jei nematėt būtinai pažiūrėkit! 😉

Taip pat skaitykite