bookmark_border

“Monstrų viešbutis 2”

Labai linksmas bei nuotaikingas, o vietomis gana šiurpokas animacinis filmas  “Monstrų viešbutis 2” (angl. Hotel Transylvania 2)  skirtas visai šeimai, mes būtinai dar kartą jį žiūrėsime “Vaiduokliukų šventės” vakarą, rekomenduojame tą padaryti ir Jums!

Antroji “Monstrų viešbučio” dalis mums patiko ne ką mažiau nei pirmoji. Abu animaciniai filmai ne monotoniški, juose gausu pačių keisčiausių būtybių, kurios beja baisiai juokingos, žinoma, netrūksta veiksmo. Tai vienas mėgstamiausių mano dvimečio ir septynmečio filmukų.

Filmo aprašymas: “Kaip žinia, ne visi vampyrai blogi. Pasitaiko ir mielų, širdingų ir atjaučiančių kraują geriančių monstrų. Vienas iš jų – Drakula, žmogaus pastatęs ypatingą viešbutį – prieglobstį visoms pabaisoms, kurios iš tikrųjų pačios bijo žmonių. Prieš trejus metus su užuojauta stebėjome, kaip Drakula supanikuoja, į slaptąjį viešbutį netikėtai užklydus klajojančiam jaunuoliui – žmonių vaikui bei susierzina, kai neprašytas atvykėlis ima akivaizdžiai simpatizuoti jo dukrai. Žinoma, viskas susitvarko ir Drakula gali ramiau atsikvėpti. Tačiau dabar jo gyvenime iškyla kita didžiulė problema. Berniukas, kurio susilaukė jo mylima dukra su jau minėtu atvykėliu, nelabai panašus į vampyrą. Vydamas šalin mintis, kad anūkas paveldėjo žento genus, Drakula imasi veikti. Kartu su kitais viešbučio gyventojais kraugeriškasis senelis padarys viską, kad anūkėlis taptų tikru savo giminės pasididžiavimu. Deja, tačiau bandymai mažylyje pažadinti vampyrą laukto rezultato neduoda. Į pagalbą atskuba netgi Drakulos tėtis, vampyrų legenda Vladas. Tačiau ar visų gerbiamo senolio pagalba padės nelaimingam Drakulai pagaliau atversti savo anūkėlį į „doros kelią“? O galbūt to visiškai nereikia, nes laimė juk nepriklauso nuo anūko vampyriškumo.” Infomacija iš Filmųparduotuvė.lt

 

Ar matėte šį filmuką, ar patiko?

Taip pat skaitykite