bookmark_border

“Monstrų universitetas”

Pasigaminę spragintų kukurūzų skanėstą su baltuoju šokoladu ir šokoladiniais saldainiais kartu su vaikais žiūrėjome galima sakyti tikrą animacinį siaubo filmą skirtą vaikams – “Monstrų universitetas” (angl. Monsters university 2013).

Animacinis filmas “Monstrų universitetas” nenuobodus, ypač optimistiško siužeto bei labai puikiai nuteikiantis. Mūsų akimis tai labai gražiai papasakota istorija apie didžiąją gyvenimo svajonę, begalinį optimizmą, didelį ryžtą siekiant gyvenimo tikslo, neapykantą, pavydą, na ir žinoma tikrą ir nesuvaidintą draugystę.

Filmo aprašymas: Disney•Pixar studija pristato kultinio filmo “Monstrų biuras” priešistorę, kurioje pasakojama kaip du visiškai skirtingi Monstropolio gyventojai susitiko ir tapo draugais visam gyvenimui. Prestižiniame Monstrų universitete besimokantis Maikas Vazovskis patiria aibę nemalonumų kai sutinka savo būsimą draugužį Salį ir jau pirmasis mokslo metų semestras naujokams baigiasi pašalinimu iš universiteto! Tik supratę, kad visus sunkumus lengviau įveikti komandiniu darbu, Maikas ir Salis tampa neišskiriamais draugais ir patiria gausybę nuotykių.

Mums labai patiko jei nematėt būtinai pažiūrėkit! 😉

Taip pat skaitykite