Makaronai su moliūgu ir žaliaisiais žirneliais

15 min. 4 > 3.00 €

Jau buvau spėjusi pamiršti, kad prapjovus moliūgą, paskui tenka patiekalus iš jo gaminti kelias dienas iš eilės. Tai šiandien pas mus ir vėl moliūgas. Vakarienei sugalvojau pagaminti makaronų su moliūgu, sūriu ir žaliaisiais žirneliais. Moliūgo dar liko, tad jau suku galvą ką dar galima būtų pagaminti iš jo.

Patiekalui paruošti reikės:

150 g. makaronų

Ketvirtadalio 1 nelabai didelio moliūgo

1 valgomojo šaukšto sviesto

1-2 saujų žaliųjų žirnelių

1 galvutės svogūno

3 skiltelių česnako

50 g. kietojo sūrio

Druskos pagal skonį

Gaminame taip:

Makaronus išverdame šiek tiek pasūdytame vandenyje pagal gamintojo rekomendacijas. Išvirusius nusunkiame. Kol verda makaronai keptuvėje išlydome sviestą, dedame smulkiai kapotas česnako skilteles ir maždaug minutę pakepiname. Sudedame kapotą svogūną ir mažais kubeliais pjaustytą moliūgą. Pabarstome druska ir kepiname kol moliūgas suminkštės. Beriame tarkuotą kietąjį sūrį ir žaliuosius žirnelius. Ir viską kepiname apie 3 minutes.

Į keptuvę su kepintomis daržovėmis suverčiame virtus makaronus. Jei reikia pabarstome druska, gerai išmaišome ir porą minučių pašildome.

Makaronai su moliūgu ir žaliaisiais žirneliais paruošti. Prieš patiekiant juos pabarščiau smulkintais džiovintais bazilikais.

Taip pat skaitykite