Kęstutis Kasparavičius “Meškelionė”

Visą gruodžio mėnesį kartu su vaikais norisi skaityti Kalėdomis kvepiančias knygeles, visai nesenai prisikepę sausainių meškinų su spanguolėmis perskaitėme naujausią Kęstučio Kasparavičiaus knygą “Meškelionė”.

“Meškelionė” –  didžioji kalėdinė Rudųjų Meškinų šeimynos kelionė aplink pasaulį, norėdami perduoti Kalėdų senelio linkėjimus ir dovanas jie nusprendžia aplankyti savo giminaičius visame pasaulyje.

 

 

Pakilę oro balionu pirmiausia aplanko Baltuosius Lokius Šiaurės ašigalyje mėgstančius kepti meduolius, Meškėnus įsikūrius indėniškose palapinėse Šiaurės Amerikoje, Akiniuotuosius Lokius Andų kalnų papėdėje. Taip pat nusprendžia papuošti Kalėdų eglutę koaloms Australijoje, atsigerti arbatos su Ilgalūpiais Lokiais Šri Lankoje, aplankyti Kinijos bambukų giraitėje gyvenančias pandas ir Himalajų Lokius. Grįždami namo dar apsilanko Pliušinių meškinų karalystėje bei Žvaigždžių Lokių planetą Didžiosios Lokės žvaigždyne ir galiausiai grįžę namo sulaukia Tikro Rudo Gauruoto Kalėdų Senelio..

 

 

Nors knyga rekomenduojama 3-6 metų vaikams, tačiau mūsų trimečiui ji pasirodė dar kiek per sudėtinga klausytis ir didelio dėmesio nepatraukė, bet knygelę pavartyti ir į gražias Kęstučio Kasparavičiaus iliustracijas pažiūrėti norėjo, o aštuonmetis sūnus ją perskaitė su malonumu ir ne vieną kartą, perskaitęs nešėsi net į mokyklą pristatyti kaip patikusią perskaitytą knygą. Vyresnėlis ypatingai domisi geografija, dažnai namuose žiūri į gaublį norėdamas surasti vieną ar kitą šalį, tad jam buvo labai įdomu sužinoti, kur kokie meškinai gyvena.

 

Mums labai patiko, rekomenduojam paskaityti!

Taip pat skaitykite