„Kalėdų senelis slapukas 2018“

Jau trečius metus iš eilės dalyvauju kalėdinių dovanėlių apsikeitime tarp maisto tinklaraštininkų.

Šią smagią akciją – atrakciją „Kalėdų senelis slapukas“ mums, maisto tinklaraštininkams, organizuoja Viktorija iš „Receptų medis“ (prisijungti gali visi norintys). Viktorija, ačiū tau už tai. Tikrai labai faina ir smagu gruodžio pirmą dieną į el. pašto dėžutę gauti laiškelį su dovanos gavėjo vardu, galvoti ką padovanoti, gruodžio pirmosiomis dienomis parduotuvėse ieškoti mielų smulkmenėlių, kurios galėtų nudžiugintų gavėją, jas nupirkus ir kruopščiai supakavus išsiųsti, na, ir pagaliau nekantriai laukti savosios dovanėlės.


Praėjusios savaitės pabaigoje mane pasiekė dovanėlė iš mano slapuko, kuriuo šiais metais buvo Julė iš Miško žvėrys. Julė mane nudžiugino mielu atviruku, labai saldžia ir skania dovanėle iš Kalėdinės Berlyno mugės. Atvirai pasakius, aš be galo mėgstu arbatą ir saldumynus, tad jau kelintą vakarą iš eilės mėgaujuosi šiltu arbatos puodeliu ir gardžiais šokoladukais.

Miela Jule, nuoširdžiai dėkoju už labai saldžią ir skanią dovanėlę bei linkiu gardžių, jaukių ir šiltų artėjančių švenčių!

Taip pat skaitykite