Iliustruotasis anglų-lietuvių Mumių žodynėlis

Šiais metais mūsų antrokas pradėjo mokytis anglų kalbos. Pastebėjusi, kad sūnus ypač domisi anglų kalba, tiek manęs, tiek tėčio klausinėja naujų žodžių, nusprendžiau jam nupirkti anglų-lietuvių žodyną, ne bet kokį, o mano akimis žiūrint ypač linksmą bei spalvotą Mumių žodynėlį.

 

 

Leidyklos “Nieko Rimto” išleistas iliustruotasis anglų-lietuvių Mumių žodynėlis rekomenduojamas 7-10 metų vaikams, bet iš patirties galim pasakyti – puikiai tinka ir jaunesniems. Jame gausu įvairių ryškiaspalvių piešinėlių, tad net ir mažiems vaikučiams (pvz. mūsų dvimečiui) yra ir į ką pažiūrėti bei ko paskuj paklausinėti.

 

 

Pačioje knygelės pradžioje yra šmaikščiai supažindinama su pagrindiniais knygos veikėjais, toliau knygelė suskirstyta temomis, vaikai mokydamiesi naujų angliškų žodžių daugiau sužinos ir apie Mumių gyvenimą, pvz. kaip prasideda jų rytai, ką jie veikia dienos, vakaro metu bei atėjus nakčiai.

 

 

Žodynėlyje yra daugiau nei 1200 žodžių su transkripcijomis, kurios padės taisyklingai ištarti žodžius. Mokantis anglų kalbos su šiuo žodynėliu tikrai nebus nuobodu, kartu su troliais Mumiais vaikai greitai bei lengvai išmoks spalvų, formų, skaičių, profesijų, gyvūnų, metų laikų pavadinimus. Mano antrokui labai patiko tai, kad kiekvieno lapo apačioje yra klausimas-užduotis, kur reikia ką nors surasti, ar suskaičiuoti, ar šiaip pagalvoti.

 

 

Man labai patiko tai, kad norint lengviau bei greičiau surasti reikalingą žodį knygelės pabaigoje yra lietuvių-anglų ir anglų-lietuvių žodynai, surašyti abėcėlės tvarka.

 

Šis iliustruotasis anglų-lietuvių Mumių žodynėlis mums labai patiko. Mūsų nuomone jis gali būti puiki bei naudinga dovana Jūsų mokyklinio amžiaus vaikui šv. Kalėdų proga!

Taip pat skaitykite