Evelina Daciūtė “Laimė yra Lapė”

Išmintinga, nuoširdi ir be galo žavinga Evelinos Daciūtės knyga “Laimė yra Lapė” apie tikrą berniuko ir lapės draugystę. Šią knygą mes kartu su vaikais perskaitėme vienu prisėdimu, Gediminas nenorėjo jos padėti į šalį neperskaitęs iki pabaigos.

 

 

Knyga apie berniuką vardu Povilas, kurio šeima – mama lipdanti molinius puodus bei tėtis pilotuojantis malūnsparnį gyvena miesto parke esančiame namelyje medyje. Sūnui skaitant iš jo akių pamačiau, kad tokia knygos pradžia jį labai sudomino bei suintrigavo.

 

 

Šeima turi labai gražią tradiciją – kartu susėdus valgyti bandeles su arbata. Povilo užduotis – kiekvieną dieną nueiti iki kepyklos ir parnešti tris bandeles – kiekvienam šeimos nariui po vieną. Vieną dieną berniukas eidamas keliu namo pamato supynėse besisupančią lapę, šis susitikimas pakeičia berniuko gyvenimą.

 

 

Knyga “Laimė yra Lapė” ypač gražiai iliustruota Aušros Kiudulaitės išleista leidyklos “Tikra knyga” skirta 5-10 metų vaikams. Mūsų dvimetis Augustinas ją labai noriai vartė, susidomėjęs žiūrėjo į paveikslėlius bei kantriai, nepertraukdamas klausėsi brolio skaitomos istorijos apie dosnumą, praradimo liūdesį bei atradimo džiaugsmą. Knyga išmintinga, jaudinanti bei verčianti susimąstyti bei įsiklausyti … Man labiausiai patiko ir įsiminė Lapės žodžiai – “Geri dalykai kartais paaiškėja tik po tam tikro laiko, net jei iš pradžių atrodo ne tokie geri, – na kaip bandelė su įdaru: jį randi ne iškart, bet po kelių kąsnių, – skaniai sau valgai, o bandelė dar paskanėja.”

 

Daugiau informacijos apie knygą rasite čia. Mums labai patiko, rekomenduojam!

Taip pat skaitykite