Dekoruota “Pringles” dėžutė

Šią savaitę nusprendėme su Jumis pasidalinti idėja, kaip labai paprastai ir nebrangiai, jau beveik paruoštą išmetimui daiktą galima prikelti naujam gyvenimui – dėžutę, likusią nuo “Pringles” traškučių galima papuošti ir panaudoti įvairioms smulkmenėlėms laikyti. Kadangi mes jau gyvename šv. Kalėdų laukimu, mūsų dėžutė bus gana šventiška  ir truputį kvepianti Kalėdomis ..

Taigi, mes bandysime dekoruoti dėžutę likusią nuo “Pringles” traškučių, mums dar reikės:

balto ar spalvoto A4 formato popieriaus lapų,

lipnios juostos,

sausų klijų,

žirklių (kerpančių tiesiai ir banguotai)

išsirinkto paveikslėlio arba lipdukų,

ir be abejo fantazijos ir geros nuotaikos.

Pirma nuotraukaPirmiausia apsisprendžiame kokios spalvos dėžutės norime ir kokį popierių naudosime. Mes pasirinkome tamsiai mėlynos ir kreminės spalvos popierių.

02Galima ištepti visą popieriaus lapą sausais klijais ir apsukti juo dėžutę arba galima tiesiog apsukus lapu dėžutę kraštelį nuo viršaus iki apačios užklijuoti su lipnia juosta. Mes klijuojame su lipnia juostele.

03Tada imame kitos pasirinktos pvz. kreminės spalvos lapą, banguotai kerpančiomis žirklėmis atsikerpame norimo pločio juostelę ir ja apvyniojus dėžutę užklijuojame.

04Mes dar dvi maždaug 2 cm. pločio juosteles išsikirpome iš baltos spalvos popieriaus ir jomis papuošėme dėžutę.

05Išsikerpame paveikslėlį, kurį sausais klijais užklijuojame ant dėžutės.

06Viskas. Dekoruota “Pringles” dėžutė paruošta naudojimui. Ją kuo puikiausiai galima panaudoti įvairioms vaikiškoms smulkmenoms susidėti (puponautams, bumsiams ar šiaip žaisliukams iš šokoladinių kiaušinių ir pan.), gali būti kaip pieštukinė –  joje galima laikyti spalvotus pieštukus ar flomasterius.

07Ir žinoma šventiškai dekoruota dėžutė pilna saldainių ar kokių kitų skanumynų gali būti puikus priedas prie kalėdinės dovanos 🙂

 

 

 

Taip pat skaitykite