bookmark_border

Cornelia Haas “Kas važiuoja drauge?”

Dėkojame leidyklai “Nieko Rimto” už suteiktą progą vieniems pirmųjų susipažinti su Cornelia Haas knygele “Kas važiuoja drauge?”.

Gavus siuntinuką iš “Nieko Rimto” mano berniukai skubėjo išpakuoti ir pažiūrėti kas gi slepiasi viduje, pamatę žavią knygelę su mašinėle labai apsidžiaugė ir ilgai nepaleido iš rankų.

Cornelia Haas knygelė “Kas važiuoja drauge?”skirta vaikams nuo 2 metų, tačiau, mano nuomone, puikiai gali tikti ir mažesniems vaikams, nes knygelė atrodo tvirta, yra storais puslapiais, kuriuos patogu versti mažoms rankytėms be to yra saugi nes puslapių kampai yra užapvalinti.

kas-vaziuoja-drauge-2

Žaismingai iliustruota knygelė į skaitymą įtraukė abu mano berniukus. Vyresnėlis, beveik septynmetis, noriai skaitė knygelę savo beveik dvimečiui broliukui, kartu ieškojo pasislėpusių gyvūnėlių ir juos bandė suskaičiuoti. Knyga yra puiki ir savo puslapių skaičiumi – ne per stora, nes mažajam broliukui pavyko išlaikyti dėmesį iki užvertė paskutinį knygos puslapį.

Manome ši mokomoji knygelė turėtų patikti ir mažiems berniukams ir mergaitėms. Ją skaitant vaikai pažindinami su transporto priemonėmis, kurių yra tikrai nemažai, gyvūnėliais bei skaičiais, dažnai skaitant knygelę galima išmokti skaičiuoti.

Drąsiai rekomenduojame šią knygelę savo draugams!

Taip pat skaitykite