Bulvių ir burokėlių virtinukai

30 min. 4 > 4.00 €

Mūsų šeima, ypač mažieji valgytojai, labai mėgsta įvairius bulvių virtinukus. Šiandien šeimą maloniai nustebinau vakarienei patiekdama rožinės spalvos virtinukus. Vaikai valgydami spėliojo kaip man pavyko juos nudažyti tokia spalva. Bulvių ir burokėlių virtinukai gavosi labai gardūs, juos patiekiau su česnakiniu sviestu.

Virtinukams, kurių užteks keturių asmenų šeimai, pagaminti reikės:

3 nelabai didelių keptų arba virtų burokėlių

3 nelabai didelių su lupena virtų bulvių

100 g. kietojo sūrio

1 kiaušinio

10-12 valgomųjų šaukštų miltų

Druskos

Padažui:

80 g. sviesto

2 skiltelių česnako

Šiek tiek smulkintų krapų, svogūnų laiškų

Ruošiame bulvių ir burokėlių virtinukus:

Virtus burokėlius ir bulves nulupame, sutarkuojame smulkia tarkele. Dedame į dubenį. Beriame tarkuotą kietąjį sūrį, miltus, įmušame kiaušinį. Išminkome. Plėšome tešlą į gabaliukus ir ant miltais pabarstyto paviršiaus formuojame juosteles – pailgas dešreles, kurias supjaustome norimo dydžio gabaliukais. Paruoštus virtinukus sudedame į verdantį pasūdytą vandenį, jiems iškilus į paviršių, verdame ant silpnos ugnies apie 2-3 min.

Keptuvėje išlydome sviestą. Dedame kapotas česnako skilteles kurias pakepiname porą minučių. Sudedame išvirusius bulvių ir burokėlių virtinukus. Pabarstome druska, smulkintais krapais, svogūnų laiškais. Pakepiname apie 3-5 minutes ir patiekiame. Skanaus!

Taip pat skaitykite