Bulviniai blynai su sūrio ir vištienos įdaru

60 min. 4-6 > 3.00 €

Šiandien šeimos nariai užsiprašė bulvinių blynų, kadangi šaldytuve buvo virtos vištienos sugalvojau juos paruošti truputį kitokius nei gaminu įprastai. Bulviniai blynai su sūrio ir vištienos įdaru gavosi labai gardūs, o pavasariškos salotos su ridikėliais prie jų tiko tiesiog tobulai.

Aštuoniems blynams kaip nuotraukoje iškepti reikės:

6 vidutinio dydžio šviežių bulvių

1 galvutės svogūno

1 kiaušinio

Druskos pagal skonį

Įdarui:

3 virtų vištienos šlaunelių mėsos be odos ir kaulo

50 g. čederio sūrio

1 valgomojo šaukšto natūralaus skonio jogurto

Papildomai reikės aliejaus kepimui

Pirmiausia pasiruošiame įdarą:

Į dubenį dedame smulkintą virtą vištienos šlaunelių mėsą, smulkia tarkele įtarkuojame sūrį, įdedame šaukštą jogurto, jei reikia pabarstome druska ir gerai išmaišome.

Ruošiame bulvinius blynus:

Smulkia tarkele sutarkuojame bulves ir svogūną, įmušame kiaušinį, pabarstome druska ir išmaišome. (Kadangi naudojau šviežias bulves bei jos buvo gana vandeningos, susikaupųsį skystį prieš įmušdama kiaušinį nupyliau) Keptuvėje įkaitiname aliejų. Dedame po maždaug 1 valgomąjį šaukštą pasiruoštos masės suformuodami panašaus dydžio blynus. Juos kepame po 4 minutes iš abiejų pusių.

Orkaitę įkaitiname iki 180 laipsnių temperatūros:

Imame aštuonis iškeptus blynus, juos dedame ant kepimo skardos. Ant kiekvieno jų uždedame po maždaug valgomąjį šaukštą paruošto sūrio ir vištienos įdaro tolygiai paskirstydami. Ant viršaus uždedame po vieną bulvinį blyną.

Kepimo skardą su bulviniais blynais dedame į įkaitintą orkaitę ir kepame apie 15-20 minučių.

Iškepusius patiekiame su salotomis. Skanaus!

[vivafbcomment]

Taip pat skaitykite