bookmark_border

Advento kalendorius 2018. Dovanų idėjos vaikams ir užduotys

Paskutinę šio rudens naktį vaikai, jau suguldyti, saldžiai miegojo savo lovose, na, o aš su puodeliu šiltos kavos bei keletu namuose keptų gardžių imbierinių sausainių baiginėjau ruošti šių metų advento kalendoriaus užduotėles, skirtas vaikučiams.

 

 

Šiais metais advento kalendorius bus tas pats, kurį naudojome ir praėjusiais metais. Vaikučių laukia nesudėtingos užduotėlės, panašios kaip ir praėjusiais metais, darbo dienomis kai reikia eiti į darželį ir mokyklą – paprastesnės, na, o savaitgaliais kai galėsime joms atlikti skirti daugiau laiko – šiek tiek sudėtingesnės, tokios kaip pasipuošti kambarį, iškepti kalėdinių sausainių, pasipuošti kalėdinę eglutę ir panašiai.

 

 

Praėjusiais metais mano berniukai visai nenusiminė advento kalendoriuje neradę saldainių, tad jų nebus ir šiais metais. Džiaugiuosi, kad vaikams patiko atrasti nykštuko paslėptas mielas kalėdomis kvepiančias dovanėles tokias kaip šiltos kojinės, megztukai, patalynė. Panašios dovanėlės laukia ir šiais metais.

 

 

Šiltos pižamos. Jei skaitėte ankstesnius mano advento kalendoriaus įrašus tinklaraštyje, tai jau žinote, kad vaikams dovanėlių pradedu dairytis dar vasaros pabaigoje, tad šias labai mielas ir šiltas “Carters” firmos pižamas savo vaikučiams užsakiau rugsėjo mėnesį, pasisekė nupirkti su tikrai nemaža nuolaida, tiesa, teko apie mėnesį jų palaukti.

 

 

Formelės sausainiams. Su vaikais labai mėgstame kepti sausainius, tad manau nykštuko atneštos briedžio bei senio besmegenio sausainių formelės juos nudžiugins, o kad sausainius kepti būtų dar linksmiau nykštukas pridės ir spalvotų pabarstukų. Kalėdiniai indai. Prasidėjus advento laikotarpiui iš sekcijos skubu traukti kalėdinius jau turimus kalėdinius indus, kuriuos sėkmingai naudojam iki trijų karalių. Dubenėlių kaip tyčia neturėjom, bet va nykštukas pasirūpino ir dabar turėsim.

 

 

Mūsų advento nykštukas atneša ir tokių dovanėlių, kaip dantų šepetėliai, dantų pasta, gražiose pakuotėse supakuotas muilas. Šiais metais vaikučių lauks dušo žėlė su mylimo filmuko herojais.

 

 

Kalėdinės kojinės. Kojinių niekada nebus per daug! Šiltas vilnones kojines gavome dovanų iš Sandros MG mezginiai. Tikiu, kad su jomis mano mažųjų kojytės tikrai neatšals. Taip pat vaikučius džiugins ir paprastos plonesnės kalėdinės kojinės su kalėdų seneliu, seniu besmegeniu ir elniukais bei šventiniai aksesuarai – akiniai.

 

 

Abu mano vaikučiai labai mėgsta žaisti su lego, tad jei berniukai bus geri jų lauks ir keletas Lego figūrėlių.

 

 

Su vaikais labai mėgstame skaityti įvairias knygeles, tam stengiamės skirti ne mažiau nei vieną valandą per dieną. Šios Kalėdomis kvepiančios knygelės Usborne Lietuva, galima sakyti, bus vienos pirmųjų turėtos anglų kalba, tad labai tikiuosi, kad jos nudžiugins mano mažuosius knygelių mylėtojus. Būtinai artimiausiu metu pasidalinsime savo įspūdžiais apie jas tinklaraštyje.

 

 

Na ir žinoma bus animacinio filmuko dvd. Mūsų šių metų advento kalendoriaus dovanėlės laukia tokios.

Linkime gražaus ir jaukaus šv. Kalėdų laukimo.

Taip pat skaitykite