bookmark_border

Advento kalendorius 2017. Užduotys bei dovanų idėjos vaikams!

Jau nuo lapkričio mėnesio pradžios manęs vaikai klausinėja ar šiais metais bus “Advento kalendorius”, pažada būti gerais – gražiai elgtis, sąžiningai atlikti visas nykštuko paruoštas užduotėles.

Jau kelinti metai iš eilės, visą advento laikotarpį, mano berniukus lanko nykštukas iš slaptosios Kalėdų senelio tarnybos – naktį į advento kalendorių įdėdamas laiškelį su užduotėle bei palikdamas nedidelę dovanėlę.

Pastebėjusi, kad bent jau mano vaikučiai kartais nori pasukčiauti ir ne visada stengiasi “nykštuko” paskirtas užduotėles atlikti sąžiningai iki galo, nusprendžiau šiais metais truputėlį pagudrauti. Nykštukas į advento kalendorių įdės du laiškelius – vieną vaikams, kitą man. Vaikų laiškelyje bus užduotėlė, mano laiškelyje – užuomina, kur galima rasti paslėptą dovanėlę. Užduotėlės šiais metais pas mus tokios.

 

Jas tiesiog atsispausdinau, susikarpiau ir papuošiau lipdukais.

 

Vaikų šiais metais lauks staigmena, nežinau ar jiems patiks, bet mūsų šių metų advento kalendoriuje nebus jokių saldumynų! O kas bus? Abiem savo berniukams nupirkau po nedidelį šventinį “Lego” rinkinį, kurių kiekvieną pavyko išdalinti į 15 dalių (dienų).

 

 

Kitomis devyniomis dienomis jei berniukai bus geri gali tikėtis šventišką nuotaiką kuriančių dovanėlių tokių kaip:

Kalėdinė patalynė.

Kalėdiniai megztukai.

Kojinės.

Šventinę nuotaiką skleidžiančių knygų, dvd filmų, lipdukų bei mėgiamo žurnalo numerį.

 

Advento kalendoriaus dovanėlės gali būti ir kasdieninio vartojimo prekės tokios kaip – vaikiškas muilas, dušo žėlė ar dantų pasta supakuoti kalėdinėje pakuotėje, taip pat dantų šepetėliai, šukos, plaukų šepečiai, mergaitėms plaukų segtukai, lankeliai ar gumytės, berniukams – šventiškos varlytės. Ankstesniais metais advento nykštukas berniukams atnešė kalėdines pižamas, pledukus, puodelius, dubenėlius, lėkštutes, magnetukus, kuriuos sėkmingai naudosim ir per šį advento laikotarpį.

Linkime gražaus Kalėdų laukimo laikotarpio!

Taip pat skaitykite