bookmark_border

Žėlė ir degtinės shot’ai

5 val. 6-12 > 5.00 €

Žaismingai nuteikiantys želė ir degtinės shot’ai, kuriuos lietuviškai galima būtų pavadinti degtinės ir žėlė taurelėmis, ar burnelėmis, puikiai tinka vakarėliui.

15 taurelių paruošti reikės:

150 ml. degtinės

300 ml. vandens

1 pakelis žemuogių skonio žėlė

1 pakelis kivių skonio žėlė

1 pakelis citrinų skonio žėlė

Ruošiame degtinės ir žėlė shot’us:

Imame pakelį žėlė, užpilame 100 ml. verdančio vandens, maišome tol, kol želė visiškai ištirps ir bus be gumuliukų. Paliekame kiek atvėsti, pilame 50 ml. degtinės. Gerai išmaišome. Supilstome po 1/3 į vienkartines stiklines ir dedame į šaldytuvą valandai, kad sustingtų.(Užpildžiau trečdalį stiklinės)

Imame kitos spalvos ir skonio žėlė. Taip pat užpilame 100 ml. verdančio vandens, maišome tol, kol želė visiškai ištirps ir bus be gumuliukų. Paliekame kiek atvėsti, pilame 50 ml. degtinės. Gerai išmaišome. Pilame į vienkartines stiklines ir užpildome 1/3. Dedame į šaldytuvą valandai. (Užpildyti du trečdaliai stiklinės).

Imame trečią pakelį kitos spalvos ir skonio žėlė. Taip pat užpilame 100 ml. verdančio vandens, maišome tol, kol želė visiškai ištirps ir bus be gumuliukų. Paliekame kiek atvėsti, pilame 50 ml. degtinės. Gerai išmaišome. Pilame į vienkartines stiklines ir užpildome 1/3. Dedame į šaldytuvą valandai. (Užpildyta visa stiklinė).

Skanaus!

Taip pat skaitykite