Vištienos suktinukai su persikais

90 min. 4-6 >6.00 €

Gardūs vištienos suktinukai su persikais, patiekti su lydyto kremo padažu, vynuogėmis ir virtais ryžiais pietų metu tiesiog akimirksniu dingo iš valgytojų lėkščių.

Šešiems suktinukams paruošti reikės:

6 gabalėlių vištos krūtinėlės kepsniams

3 skiltelių česnako

1 raudonojo svogūno

4-6 konservuotų persikų puselių

1 valgomojo šaukšto pomidorų padažo

1 valgomojo šaukšto natūralaus skonio jogurto

Mėgiamų prieskonių pagal skonį

1 kiaušinio

50 ml. pieno

“Panko” džiūvesėlių

Šiek tiek aliejaus

Padažui:

1 indelio lydyto kremo su žalumynais

5 valgomųjų šaukštų pieno

Ruošiame vištienos suktinukus su persikais:

Į dubenėlį smulkia tarkele įtarkuojame česnako skilteles, burokine tarkele įtarkuojame raudonąjį svogūną, beriame prieskonius vištienai, dedame šaukštą natūralaus skonio jogurto ir pomidorų padažo. Išmaišome ir paliekame pastovėti. Mėsos muštuku iš abiejų pusių išmušame vištos krūtinėlės gabalėlius. (Mušdama naudojau plėvelę).

Gauta mase ištepame išmuštus vištos filė gabalėlius. Kiaušinį išplakame kartu su pienu.Imame išmuštą vištos filė gabalėlį, ant kurio dedame pjaustytus konservuotus persikus. Atsargiai susukame. Pamirkome kiaušinio ir pieno plakinyje, apvoliojame džiūvesėliuose. Dedame į šiek tiek aliejumi pateptą kepimo indą.

Orkaitę įkaitiname iki 180 laipsnių temperatūros:

Paruoštus vištienos suktinukus su persikais dedame į kepimo indą. Kepame įkaitintoje orkaitėje apie 40-45 minutes. (Kepiau įjungusi orkaitės funkciją kepimas su garais).

Ruošiame padažą:

Į keptuvę įpilame maždaug penkis valgomuosius šaukštus pieno, dedame lydytą kremą su žalumynais. Maišydami, kaitiname iki užvirimo. Jei norite skystesnio padažo pieno galima įpilti daugiau.

Orkaitėje keptus vištienos suktinukus apliejau paruoštu padažu, patiekiau su pjaustytais persikais ir vynuogėmis, virtais ryžiais. Buvo labai skanu.

Taip pat skaitykite