Vištienos ketvirčiai su česnakiniu žolelių sviestu

75 min. 4 > 7.00 €

Šiandien, ilgai sukiotis virtuvėje neturėjau nei labai didelio noro nei daug laisvo laiko, tad pietus šeimai stengiausi paruošti kuo greičiau. Maždaug trumpiau nei per penkias minutes paruošiau česnakinį žolelių sviestą, kuriuo ištryniau vištienos ketvirčius, kiek ilgiau užtrukau skusdama bulves. Viską sudėjau į kepimo indą, kadangi laiko palikti mėsos marinuotis neturėjau tai dar papildomai pabarščiau “Persilado” prieskoniais, pašoviau į orkaitę ir pamiršau gerai valandai. Vištienos ketvirčiai su česnakiniu žolelių sviestu gavosi labai skanūs.

Keturiems vištienos ketvirčiams paruošti reikės:

4 vištienos ketvirčių

3 valgomųjų šaukštų kambario temperatūros sviesto

1 valgomojo šaukšto prieskonių mišinio “Persiladas”

4-6 česnako skiltelių

Maždaug 2 valgomųjų šaukštų smulkintų krapų

Maždaug 2 valgomųjų šaukštų smulkintų svogūnų laiškų

1 valgomojo šaukšto alyvuogių aliejaus

Druskos pagal skonį

Pirmiausia paruošiame česnakiniam žolelių sviestą:

El. trintuvu arba paprasta grūstuve sutriname česnako skilteles, krapus, svogūnų laiškus. Įpilame vieną valgomąjį šaukštą alyvuogių aliejaus, dedame kambario temperatūros sviestą, beriame vieną valgomąjį šaukštą prieskonių mišinio “Persiladas” ir viską gerai išmaišome iki vientisos masės.

Gautu žolelių sviestu ištepame vištienos ketvirčius, pasistengdami, kad kuo daugiau sviesto pakliūtų už odelės. Vištienos ketvirčius sudedame į kepimo indą. Pabarstome druska, prieskonių mišiniu “Persiladas”.

Orkaitę įkaitiname iki 180 laipsnių temperatūros:

Kepimo indą su vištienos ketvirčiais dedame į iki 180 laipsnių temperatūros įkaitintą orkaitę. Kepame apie vieną valandą. (Kepiau naudodama orkaitės funkciją kepimas su garais).

Iškepusius patiekiame su mėgiamu garnyru. Skanaus!

Taip pat skaitykite